Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22517 komentarzy

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Za kilka miesięcy Rosja będzie bankrutem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W związku z tym musi iść na kompromis z Zachodem.

 

Te hiobowe aczkolwiek natychajace optymizmem wszystkich chorych na rusofobię czytelników GaPola wieści to nie moje przewidywanie tylko jedna ze złotych myśli głównego analityka geopolitycznego strefy "wolnego" słowa czyli tow.dr Targalskiego Jerzego Juniora.

Napisał dokładnie tak -
" Ale możliwości ofensywne Rosji zbliżają się do kresu. Za kilka miesięcy FR będzie bankrutem. W związku z tym albo musi iść na kompromis z Zachodem, albo – widząc jego słabość i niechęć do reakcji – szantażować go większą agresją.''
 

Cieszmy sie razem z tow.dr Targalskim Juniorem! Skończy się w końcu ten kacapski koszmar, dzieci zaczną się rodzić, krowy nieść, kury mleko dawać (albo jakoś tak).
W jednej tylko sprawie nie mogę jednak zgodzić się z szanownym tow.dr Targalskim Juniorem:

"Czasami jednak agresja Kremla przybiera formę całkowicie groteskową. Oto czytamy bowiem, że Kacapia grozi McDonaldowi i Coca-Coli, iż zmusi te firmy do opuszczenia swojego rynku."

W tej kwestii stanę murem za Władimirem Władimirowiczem!
Widać, że chłopak dba o zdrowie i kondycję swojego narodu bo jak dowiodły ostatnie, wiarygodne badania naukowców, pod ćwiartkę siwuchy lepiej podchodzi polski kiszony ogórek niż plastykowe, amerykańskie  hamburgery z dwudziestoletnią ważnością do spożycia. Podobno kac mniej męczy.

Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku, wajny nie budiet.
Tylko co pocznie ze sobą GaPol i i jego dzielni partyzanci? Dokonają samorozwiazania po spełnionej misji ogłupiania naiwnych gojów?
Ja bym proponował jednak szybko, póki trwa wojna domowa na Ukrainie, sformować jakiś zgrabny legionik i skoczyć powojować bo za kilka miesiecy już nie będzie okazji...

Słowo tow.dr Targalskiego Juniora.

 

PS. Na zdjęciu wprowadzającym - tow.dr Targalski Junior negocjujący z Putlerem warunki kapitulacji Kacapi
 

KOMENTARZE

 • SL
  Czytałem to wczoraj. Warto zwrócić uwagę na narrację tych "profetów". Jeżeli przyjmiemy, że GP i niezależna uważają się za media opiniotwórcze, żeby nie rzec - mainstreamowe, to takie zwroty jak "kacapia" w języku Targalskiego, czy "szkopy" (w obu przypadkach powinno być z dużej litery) w treści rzygu Gargasowej, ewidentnie wskazują na ich sympatie, podczas gdy Usrael zawsze będzie Stanami Zjednoczonymi, lub USA.
  Może nie każdy to dostrzega, ale tak właśnie jest.
  Niech ktoś nie myśli, że jest to ukłon w stronę samych USA, o nie. Tu chodzi tylko i wyłącznie o lizanie dupy Żydom.

  Pozdrawiam!
 • @Jinks 10:07:48
  Faktycznie, język trochę knajacki...
  Ale czego się spodziewać po szabesgojach?

  Jeszcze ciekawszy jest język komentarzy. A wszystkie komentarze przechodzą przez sito moderacji.
  Tylko, z drugiej strony, gdzie się mają wyżyć psychopaci? Na porządne portale jak neon ich się nie wpuszcza to zostaje im onet, wp, "nie(zależna) i niedorobieni.pl
 • SL
  Osobiście nie życzę żadnemu kraju bankrutstwa bo tak w realu najgorzej na tym wychodzą ci najbiedniejsi.Tak też byłbym rad by z naszego kraju znikły te wszelkie cuda zachodu serwującą niezdrowa żywność czy cały system konsumpcji.Ale czy pijaństwo jest to co można chwalić?
 • @dalmichal 10:22:24
  Toż ja nie chwalę pijaństwa!
  W Rosji dużo ponoć się pije to niech chociaż mają zdrową zagrychę :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:20:00
  Dzisiaj na Onecie, czy WP uświadczysz więcej obiektywizmu niż w sakiewiczowni. Oczywiście, że dowiesz się tylko tego, czego dowiedzieć się możesz, a nawet dadzą ci pole do wyciągnięcia własnych wniosków, a bierze się to z tego, że to jednak Niemcy są dysponentami polskich mediów.

  O komentarzach szkoda wspominać.

  Pozdrawiam!
 • @Jinks 10:26:46
  Faktycznie, na wiodących portalach już wajchę trochę przestawiono, tylko sakiewiczownia jeszcze leci starym kursem. Pewnie dlatego, że służą innemu panu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:20:00
  Nie zwracałem na to wcześniej uwagi, zaprzątały mnie inne problemy, ale czy w GaPie nie wystąpiła zmiana frontu w okresie ostatnich około 2-3 lat? Czy to nie Smoleńsk jest twórcą tych "ichnich" zmian postrzegania świata?
  Pamiętam czasy, gdy chętnie zaglądałem, a nawet zdarzyło się że kupowałem, aby mieć wgląd w alternatywne informacje. Co prawda, doszły mnie słuchy, że ich wzorzec polityczny stał się sektą jednego wyznania i scementował szyki, ale jest w tym jakaś niezrozumiałość odnośnie przyczyn. Może nie w szerszym aspekcie, bo ten zrozumiały, ale taktycznie miejscowo, co doprowadziło do tego oderwania się od rzeczywistości?
  Czy ktoś mógłby mnie oświecić jakimś rysem historyczno przyczynowym?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:36:19
  Pamiętam zdarzenia z prób przejęcia własnościowego GaPy, ktoś zdobył pakiet większościowy i było siłowe przejęcie redakcji. Sprawa skończyła się w sądzie który przyznał racje Redakcji i pozostawił ją jako decydenta programowego. Ale końca historii nie znam, jak również co tam w tej materii dzieje się obecnie. Jeśli były jakieś własnościowe kwestie, to prawo stanowi o wpływie na całokształt. Czy to przyczyny kierunku działań i formy? Bo nie słyszałem aby zmieniło się coś własnościowo?
 • @klroman 11:02:46
  Może ten artykuł coś Ci wyjaśni. Autor pracował rok w GaPolu.

  http://szymowski.neon24.pl/post/84795,tajna-kasa-sakiewicza
 • Trzeba dokopać Putinowi !!!
  Tego typu przepowiednie powodują życzliwość "polskich władz" co przekłada się na kasę, a że się one nie sprawdzą ... ważne jest to że popierany przez europejskich schizofreników rzekomy największy wróg Putina - Ukraina (rozwijająca się tak szybko jak rolka papieru toaletowego w damskim kiblu) jest krainą mlekiem i miodem płynącą ...

  '
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:06:43
  Czytanie takich archiwalnych materiałów pokazuje, że czas to znakomity rentgen. Z łajdaka w końcu wylezie łajdak choćby się stroił w nie wiem jakie patriotyczne piórka. Dotyczy to zarówno bohaterów artykułu jak i nie których komentatorów.
 • @Jabo 12:37:13
  Co do bohaterów art. to ja nigdy nie miałem żadnych wątpliwości i czas to potwierdził.
  Ale słusznie zwróciłeś uwagę na postawę komentatorów. Niektórzy jeszcze tu komentują (choć niewielu).
 • Ukraina jest już gospodarczym trupem. Reanimacja nic nie da.
  Niedawno odwiedził Ukrainę żydowski grandziarz Soros.
  Po zapoznaniu się na miejscu ze stanem faktycznym, stwierdził że dla dalszego funkcjonowania "Samostijnej" potrzebne jest "ha już" 40 mld USD a potem 15 mld USD corocznie.

  Tylko w 2014 r wyemitowano 200 mld hrywien a podczas całych 4-letnich rządów Janukowycza tylko 140 mld hrywien . Emisja pustego pieniądza świadczy o krachu gospodarki.

  MFW powiedział że da kredyty ale tylko wtedy gdy sytuacja w Ukrainie będzie stabilna.

  Oznacza to jedno: konieczność szybkiej i bezwarunkowej kapitulacji Poroszenki przed donbasskimi górnikami i traktorzystami albo szybką ewakuację śmigłowcem za granicę.
 • autor
  Nie sadze, by wizjoner Targalski byl warty tyle poswiecenia twojego cennego czasu.
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:06:43
  Ten link nie wniósł nic w wyjaśnieniu moich pytań, natomiast ciekawy fragmencik wypowiedzi Wrzodak Z. (2013 rok):

  "Podobna sprawa co Kurtyka - Gójska była (jest) w rzeszowskim IPN, podtrzymywana do dziś tam kobieta błyskawicznie awansowała z sekretarki na stołek dyrektora. IPN za czasów Kurtyki był obsadzany w zdecydowanej większości przez ukraińców, których zadaniem było ,,tuszowanie" ludobójstwa na kresach dokonanych przez zdziczałych ukraińców z band UPA-OUN. "

  Czyli pewne ruchy w pewnych kierunkach miały miejsce wcześniej.
  Pytanie czy PiS jest jakoś głębiej w to zaangażowany? Uważam że warto by poszukać przyczyn i skutków tej rusofobii, poza oczywistym Smoleńskiem. Albo może tu jest właśnie i początek i koniec?
 • @Ślepa Mańka 16:06:14
  Toteż notka jest króciutka :)

  Pozdrawiam również
 • Skoro takie indywidua dostają tytuły naukowe, to....
  ja zwracam swój dyplom na uczelnię...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej