Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
455 postów 19564 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Bubel wnioskuje o zmianę sędziego w procesie vs Sendeckiemu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Leszek Bubel nakrzyczał na Sędzię, za co ta ukarała go grzywną 500zł.

 

 

 

Pan Redaktor Tygodnika "Tylko Polska" złożył dwa wnioski: jeden o zakazie filmowania i drugi - o utajnienie rozprawy, obelżywie określając publiczność i oskarżając Doktora Sendeckiego o nagrywanie ukrytą kamerą.

Środa Popielcowa 18 lutego 2015
ROZPRAWA PRZERWANA. DO ODCZYTANIA WYROKU NIE DOSZŁO.
Już jest po rozprawie. A było nerwowo.
Adam Czeczetkowicz poprosił o zezwolenie na nagrywanie rozprawy, na co się nie zgodził Leszek Bubel. Pan Redaktor Tygodnika "Tylko Polska" złożył dwa wnioski: jeden o zakazie filmowania i drugi - o utajnienie rozprawy, obelżywie określając publiczność i oskarżając Doktora Sendeckiego o nagrywanie ukrytą kamerą. Sendecki zaoponował, twierdząc - że publiczność to cztery osoby, które są jemu znane z jak najlepszej strony.

Wskazał na to, że filmowanie rozprawy wynika wprost z konstytucji, że wszyscy są dziennikarzami. Zwrócił się do Sądu z wnioskiem, że wskazuje dwie osoby obecne na sali jako osoby zaufane i formalnie zostało to zgłoszone do akt sprawy (Grażyna Wasilewska-Miernicka i Pan Michał Łakomski).
Sędzia kazała zaprotokołować wniosek Pana Doktora i wtedy Leszek Bubel nakrzyczał na sędzię, za co ta ukarała go grzywną 500zł. Leszek Bubel złożył wtedy wniosek o zmianę składu sędziowskiego, oskarżył sędzię że jest stronnicza. Na tym rozprawę przerwano.

Proces wytoczony Sendeckiemu przez Bubla dotyczy rzekomego naruszenia dóbr osobistych przez film wyemitowany przez Sendeckiego na YouTube, w którym Sendecki opisał negatywne traktowanie Polskiego Pubu i reszty działalności Leszka Bubla przez narodowców.

Sendecki stwierdził, że //Leszek Bubel był traktowany przez narodowców jak czarna owca, był przez narodowców odsądzany od czci i wiary, wielu nazywało go wprost "agentem żydowskim"//.
 

Kiedy będzie następna rozprawa - na razie nie wiadomo. Na pewno powinna to być rozprawa jawna, na pewno powinni się na niej stawić polscy patrioci z kamerami, na pewno działalność Leszka Bubla, budząca tak wiele kontrowersji powinna być rzetelnie przeanalizowana. Nie ma miejsca w Polsce na fatwę, jest konieczna prawda. Bez prawdy w sferze publicznej demokracja w Polsce zamieni się w totalitaryzm

KOMENTARZE

 • Oj ten "doctore" :)
  O rzeczonym "bublu" to nawet co klikać nie ma, wiadomo; Taki to z niego narodowiec jak ze mnie kalafior. Czy za kase czy debil -nie wnikam.
  Ale "doctore" to taki sam oszołom, albo i większy; Bo tzw. "patriotyzm" - najzwyczajniej ośmiesza tymi swoimi akcjami tzw. "telewizji narodowej" i z tą swoją "małą kamerką". (był taki kiedyś z "małym pistolecikiem :)
  Takie dwa "cudaczki pieniaczki".

  A tak poza tym; nstępna notka nie będzie przypadeczkiem o tym - jak to "doctore" za potrzebą poszedł i o której?! :)

  Pozdrowił.
 • @ramenes 02:00:14 - NIECH PAN NIE BAGATELIZUJE PRAWDY
  Sprawa Leszka Bubla jest rozwojowa. Jego medialne pojawienie się w latach 90-tych ze zjadliwymi tekstami anty-żydowskimi jest zastanawiające. Jeszcze bardziej zastanawiająca jest reakcja na jego zjadliwe teksty ze strony większej części środowiska narodowców. Odpowiedzią większej części narodowców (Polaków-katolików!) była... fatwa, czyli postępowanie obce cywilizacji łacińskiej, właściwe dla cywilizacji muzułmańskiej. A to wszystko się działo w kontekście Operacji MOST - czyli operacji przerzucenia znacznej ilości Żydów z Rosji do Izraela przez wojskowy i cywilny polski transport lotniczy. Naród polski nie wydał na tę operację zgody ani nie pochwalił jej, ani na niej nie zarobił.
  Nasze śledztwo powinno pójść właśnie w tym kierunku - ile było zapłacone pieniędzy za tę usługę transportowo-hotelową? I - kto je dostał? Dalej należy zadać sobie pytanie, czy przyzwolenie przez Władzę na zjadliwy antysemityzm Bubla to nie była aby akcja maskowania Operacji MOST? Jeszcze dalej - czy decyzja o fatwie to też nie była aby druga część akcji maskowania Operacji MOST? Czy poszły za tym jakieś pieniądze? Czy mógłby o tym nam coś powiedzieć Kolega Hatka, ten co zginął w wypadku samochodowym, a zajmował się bankowością?
  +
  Pańskie pogardliwe słowa przeciwko mojej osobie są nie na miejscu. Ale dziękuję za zainteresowanie.
 • @Eugeniusz Sendecki 02:51:06 - Nasze śledztwo powinno pójść właśnie w tym kierunku
  Co pan wie, niech pan opowiada i robi klipy.

  Podaje scenariusz :

  http://lemonde.neon24.pl/post/119297,nie-badz-zlosliwy-formalne-korporacyjne-haslo-google

  Tajemnicze znikniecia. A ja tymczasem rozmyslam o rozwojowosci mysli inteligencji pracujacej w krainie deszczowcow.
 • @ramenes 02:00:14
  Marudzisz Radek :P

  To Pan Doktor cierpi katusze sądowe a Ty se kpisz?
  Toć On cierpi także za Ciebie bałwanie :)))
 • @Eugeniusz Sendecki 02:51:06
  Ależ Panie nad-doc-redaktorze! Jestem szczerze wzruszony Pańską odpowiedzią. W związku z nią śpieszę wyjaśnić co następuje;

  Początkowy fragment pańskiego komentarza pominę, ze względów jasnych dla normalnej części społeczeństwa. I podpowiem Panu, że przypomniała mi się notka jednej Pani której nicka nie pomnę (z tego czy innego portalu), traktująca o numerach pesel. Otóż jest tam podobno zakodowane pochodzenie (nawet robotniczo chłopskie), wyznanie (nawet talmudyczne) i kupa innych rzeczy. Podobno nawet dokładna data urodzenia :)
  A wszystko to poparte odpowiednim "dowodem" matematycznym wraz z przykładami; na bagatela - jedyne - tak ze trzydzieści stron worda :)
  Myślę, że z rzeczoną "pacjentką", mógłby Pan zaiste - dialog nawiązać równorzędny.

  Ale jak powiedziałem pomińmy ten nieszczęsny początek.
  Że tak pozwolę sobie zacytować;

  "Pańskie pogardliwe słowa przeciwko mojej osobie są nie na miejscu. Ale dziękuję za zainteresowanie." - koniec cytatu.

  Wyjaśniam;
  Ażeby wypowiadać się o kimś pogardliwie, trzeba z automatu przypisać mu pewną powagę, inteligencję (a przynajmniej jej znamiona), itp.
  Lecz poglądy tak przeciwne naturze, że mamy je prawo traktować z pogardą. Pogarda jest to kompletne odrzucenie danej postawy moralnej; na przykład kolaboracji z wrogiem.
  A więc nie Panie nad-doc-redakrorze, ja nie traktuję Pańskiej szacownej osoby z "pogardą", bynajmniej; ja się z Pana i Panu podobnych "IDIOTÓW" po prostu śmieję :)

  Pozdrawiam serdecznie, proszę kręcić i nie odpuszczać - ubaw że... :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:46:36
  Ja cię Jarek proszę. Tylko nie za mnie ! Mógłbym ze sporą dozą prawdopodobięństwa nie przeżyć takiej "reklamy" :)

  Ps, dzieńdoberek, co z moim...
  no wiesz :)
 • @ramenes 06:56:55
  Co z Twoim? Jeszcze w lesie ale szukamy. I znajdziemy, spoko :)

  Idea Telewizji Narodowej jest genialna. Jest a jej nie ma. Więc nie można obłożyć podatkami, przejąć czy wykupić.
  I niektórzy już się boją... :)

  Spokojnie Radzioronie, wrócisz do starego nicku, jakem SL :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:38:22
  Z "ideą" jestem w stanie się zgodzić. Ale co jest "narodowego" w wymachiwaniu wszelkiej maści krzyżami..; to tu mnie masz - bo niewiem :)

  A "spokojny" jestem; spoko.
 • @ramenes 07:44:54
  Ale nasz Krzyż 15 metrowy (replika Krzyża z Giewontu) z bambusa jest jedyny na świecie!

  Otrzymałem nawet sygnały od katolików wietnamskich, że będą dostarczać gratisowo materiał.
  To mało?

  Pan Doktor Sendecki zwykle przesadza jak ma kamerę w garści, próbuje zdominować przekaz i dlatego ma zakaz fotografowania SL :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:55:52
  No... 15ście powiadasz!? To ja zgłaszam do "dzinesa" :)
  A rupieć z Giewontu to powinien dawno zniknąć. Raz że nam nasze piękne góry żydosymboliką znieważa, to co istotniejsze już w jego historii ze kilka dziesiątek trupków sprokurował (pioruny...).
  (no znasz mnie:)

  A z tym "wietnamem" to pewne? Ja tam bym się zaraz o intencyje ichne zapytał - bo jakie tam systemy panowały to chyba pamiętasz?
  Żeby nam z tego drugie "indochiny" nie wyszły.
  (my wam "system"- a wy nam "banany". Czy jakoś tak :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:55:52
  "...próbuje zdominować przekaz..."

  Nooo, a jakże, pamiętam. Raz to nawet "pogan" zdominował :)))))

  (sorrry; powstrzymać się nie mogłem:)

  Pozdrowił
 • @ramenes 08:19:04
  Marudzisz Radek!

  Krzyż na Giewoncie był akcją obywatelską. Nawet miejscowy proboszcz miał wątpliwości ale Panowie Gazdowie jakoś to załatwili. (ciupażka?)

  Pewnie dlatego nasi Rycerze pod Giewontem śpią spokojnie.

  Z Wietnamem to zobaczymy, tam w każdym razie bujnie rośnie bambus i jak coś podeślą to będzie super.

  Jak ostatni raz składałem Krzyż to okazało się, że tylko 3 patyki zostały uszkodzone....
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:40:15 - TO PRAWDA, WYKAZALIŚCIE SIĘ WIELKIMI UMIEJETNOŚCIAMI LOGISTYCZNYMI
  No i w Auschwitz okazaliście wiele zasług w kuchni. Zrobić obiad dla dziesięciu ludzi za 30zł to jest wyczyn. Chylę czoła.
  A co do tego AOFI-ego "ramenes" to dziwna jest ta jego wrogość do prawdy połączona z wrogością do Krzyża. Publicznie śmie okazywać takie antypolskie nastawienie, czyli jakiś dziwny, albo nasłany on jest.
  +
  Cały problem z tym procesem z Leszkiem Bublem jest taki, że film, za który on mnie nęka sądownie jest dla Bubla... błogosławieństwem, bo ktoś o nim mówi w sposób uczciwy, chwaląc za dobro, a ganiąc za zło. Ten film i cały proces sądowy jest niezwykle ważny dla całego środowiska narodowców. Bo postawa wobec problemu Bubla jaką przyjmują polscy patrioci jest miernikiem autentycznej polskości. No bo jak reagowali narodowcy na działalność Bubla, w większości przypadków szkodliwą dla Sprawy? Reagowali głupio i nieuczciwie. Właśnie ta reakcja jest gorsza od samego Bubla, który nie jest bardzo szkodliwy, tylko trochę.
  +
  Ja na całą sprawę patrzę przez pryzmat Operacji MOST i innych manipulacji antypolskich robionych przez Służby Antypolskie (SA). Jest do ustalenia - czy Bubel jest SA-manem, czy ofiarą SA-manów?
 • @Eugeniusz Sendecki 02:51:06
  takich Bublów to tu na pęczki.
  Ale jak chce się procesować truteń to trzeba się bronić.
  powodzenia.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:20:40
  Wyluzuj Panie Doktorze Sendecki, wzmiankowany komentator to jest akurat mój kolega z Gdańska. Super gostek i niebawem Ci go przedstawię :)

  //wiele zasług w kuchni. Zrobić obiad dla dziesięciu ludzi za 30zł to jest wyczyn. Chylę czoła.//

  Dzięki. Czasami udaje mi sie... :))))
  Głodny albo zniesmaczony od stołu nie odszedłeś nigdy...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej