Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
505 postów 22762 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Doktor Sendecki sprowadza do parteru Leszka Bubla

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co takiego miał do ukrycia L.Bubel lub czego się obawiał, że przeszkadzała mu obecność publiczności na sali rozpraw?

"W kręgach narodowców jestem uznanym i szanowanym autorytetem" - Powiedział kiedyś o sobie Leszek Bubel.
 

Leszek Bubel to postać znana głównie z działalności wydawniczej i show-meńskiej.

Jego działalność wydawnicza była dość monotematyczna - Żydzi i ich (rzekomy?) wpływ na losy świata a Polski w szczególności. A wszystko to obficie podlane narodowym sosem.
 

Sam L.Bubel mimo, że skarży się na szykany i tłumienie wolności słowa, które spotykają go ze strony "żydowskiego reżimu" - nie stroni od korzystania z prawnego knebla jako narzędzia wymuszenia uznania dla niego samego.
Mógł się o tym przekonać nasz dobry, portalowy znajomy z Neon24.pl - Doktor Eugeniusz Sendecki którego L.Bubel pozwał przed sąd (sprawa karna z art 212 KK i z powództwa cywilnego).

Sprawę karną już Pan Doktor Sendecki wygrał, ale oczekujemy na rozstrzygnięcie sprawy cywilnej. (Ciekawe – czy sąd cywilny dopuści jako dowód w sprawie akta procesowe z rozprawy karnej?) Smaczku całej walce Bubla przeciwko Sendeckiemu dodaje to, że proces karny był utajniony.
Czym nasz sympatyczny Pan Doktor tak podpadł osobie kreującej się na sumienie narodowców?

Ano Sendecki w jednym ze swoich filmów Telewizji Narodowej powiedział następujące słowa:
"Ten pub należał do Leszka Bubla, który uchodził tutaj - wśród narodowców - za czarną owcę, bywał odżegnywany od czci i wiary. Wielu narodowców nazywało go wprost agentem żydowskim …". , później Sendecki zwraca się do narodowców z tezą, że stosując nadmierny ostracyzm wobec Bubla wylali dziecko z kapielą, czyli sami siebie pozbawili atrakcyjnego Pubu Polskiego.

Niestety, ten rzetelny film TELEWIZJI NARODOWEJ spełniający wymogi obiektywnej publicystyki pod naporem emocjonalnym Bubla – został usunięty z YouTube... (a kto ma możność usuwać cokolwiek z YouTube...)
 

Interpretacją tych słów zajął się Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia i po długim procesie wydał wyrok uniewinniajacy. Wyrok jest  prawomocny.

Kuriozum było to, że rozprawy na żądanie powoda były zamknięte dla publiczności. Co takiego miał do ukrycia L.Bubel lub czego się obawiał, że przeszkadzała mu obecność publicznosci na sali rozpraw?

Jakich argumentów użył, że Wysoki Sąd przychylił się do jego wniosku?

Czyżby obawa przed koniecznością ujawnienia jakichś niewygodnych faktów?

Pewien ślad prowadzi do zeznań p. Ludwika Wasiaka (swego czasu Kandydata na urząd Prezydenta RP.)  z Łodzi, który zeznał pod przysięgą, że posiada informacje jakoby L.Bubel był oficerem izraelskiego Mossadu. Koresponduje to z moimi informacjami od Bohdana Poręby, który mi też to mówił.
 

Toczy się jeszcze w tej samej sprawie postępowanie cywilne (o rzekome naruszenie dóbr osobistych) i ogłoszenie wyroku ma nastąpić w najbliższą środę 18 lutego w gmachu Sądu Okręgowego w Warszawie przy Aleji Solidarności 127 w sali nr 525 o godzinie 11:30. Ja się na rozprawę wybieram, zabieram ze sobą kamerę TELEWIZJI NARODOWEJ.

Relacja wkróce na Neon24.pl

 

KOMENTARZE

 • Prześladowany przez żydowski reżim ? :)
  //Pewien ślad prowadzi do zeznań p. Ludwika Wasiaka (swego czasu Kandydata na urząd Prezydenta RP.) z Łodzi, który zeznał pod przysięgą, że posiada informacje jakoby L.Bubel był oficerem izraelskiego Mossadu. Koresponduje to z moimi informacjami od Bohdana Poręby, który mi też to mówił.//

  Takich "prześladowanych narodowców" może być sporo niestety..
 • @
  Cóż. Wniosek jest dość oczywisty: należy z wielką uwagą przypatrywać się osobom o poglądach zbliżonych w wymowie do antysemickich. Zwłaszcza, gdy takie enuncjacje są ostentacyjne.
  Także dotyczy to tych, którzy szermują hasłowo polskością a bez umocowania w społeczeństwie.
  Nadmiar takiego "patriotyzmu " aż niekiedy kłuje w oczy.
  Chcąc publicznie występować - należy "osadzić się" w środowisku, które może świadczyć o danej osobie.

  Jest to szczególnie ważne względem osób ubiegających się o urzędy publiczne.
 • @partyzant 22:07:55
  Czego dowodem koniecznym i wystarczającym jest niejaki Borowski do dziś brylujący w sejmie do dziś.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Borowski

  Znaczy ten pan Sławomir jest niewiarygodny.

  No i na zdrowy rozum.
  Trzeba byłoby być niespełna rozumu, żeby wyjść w całości z PZPR.

  Natomiast ważne i warte zapamiętania jest stwierdzenie przedmówcy:

  "Wniosek jest dość oczywisty: należy z wielką uwagą przypatrywać się osobom o poglądach zbliżonych w wymowie do antysemickich. Zwłaszcza, gdy takie enuncjacje są ostentacyjne.
  Także dotyczy to tych, którzy szermują hasłowo polskością a bez umocowania w społeczeństwie.
  Nadmiar takiego "patriotyzmu " aż niekiedy kłuje w oczy. "
 • @partyzant 00:15:06
  :)
  ...
 • @Astra 21:25:56
  Bubel nie jest oficerem, tym bardziej MOSSAD. Oni maja operacyjnych ktorzy nie sa Zydami i sa ochotnikami, a podlegaja oficerom, tyle ze oni robia tylko logistyke dla oficerow. Bubel nawet nie byl w Wojsku Polskim, natomiast wiekszosc Mossadu sluzyla w armii izraelskiej. Mossad jako agencja jest wywiadem cywilnym. W Polsce nie maja swojej branzy, maja jedna grupe na Niemcy, Austrie i Wlochy, a druga grupa operuje w krajach skandynawskich, w krajach Beneluxu, we Francji i Anglii. Bubel na pewno nie przejdzie roznych testow psychologicznych, wiec co tu o Mossadzie opowiadaja glodne kawalki. Bubel zajmuje sie od poczatku zlotnictwem, a zeby byc w Mossad to sie szkoli okolo 3 lata w oficjalnej letniej rezydencji Bibi Netanyahu, tam jest ich akademia. Bubel nie potrafi unikac kontrwywiadu ani nie zmyli tych co za nim pojda, szabla macha ale nawet muchy nie umie zabic.
 • @partyzant 01:11:53
  Aj tam aj tam...
  Zostaw ich. Niech se pobrykają... :))))
 • BUBla i ja znam od złej strony
  Ja dodam że ten łotr BUBEL był MOTOREM plugawych oskarżeń wobec mojej osoby gdzie zostałem skazany w POLITYCZNYM PROCESIE jaki to miał miejsce od 2005 r do 2011r
 • ROZPRAWA ZA DWIE GODZINY...
  Denerwuję się. Zawsze się denerwuję jak mam kontakt z sądem. A dzisiaj szczególnie. :(
 • @Eugeniusz Sendecki 09:31:15
  Niestety, nie zawsze liczy sie co to jest prawda, tylko to co oni mysla o prawdzie, a trybunaly bywaja anomalia tak jak wszystko inne w kruczkach prawnych.

  Z Bogiem !
 • Teczki Leszka Bubla - w tym odtajniona po 20 latach przechowywania w Urzędzie Ochrony Państwa!
  Przesyłam link do artykułu na temat związków Leszka Bubla z służbami specjalnymi, oraz skanów części jego akt (reszta jest nadal niedostępna...)

  http://fundacja.lexnostra.pl/bubel-w-ukladzie/

  artykuł: Bubel w układzie
 • @Fundacja LEX NOSTRA 10:08:36
  W/g IPN- poszkodowany

  http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?lastName=bubel&idx=&katalogId=0&subpageKatalogId=4&pageNo=1&osobaId=51463&


  picu picu piicu pic ,a pod koszer dalej nic
  chazarom przyszło znów do głowy ,
  że to chazaro-mongolski bohater naro-dowy
 • Z OSTATNIEJ CHWILI. ROZPRAWA PRZERWANA. DO ODCZYTANIA WYROKU NIE DOSZŁO.
  Już jest po rozprawie. A było nerwowo.
  Adam Czeczetkowicz poprosił o zezwolenie na nagrywanie rozprawy, na co się nie zgodził Leszek Bubel. Pan Redaktor Tygodnika "Tylko Polska" złożył wniosek o utajnienie rozprawy, obelżywie określając publiczność i oskarżając mnie o nagrywanie ukrytą kamerą. Zaoponowałem, twierdząc - że publiczność to cztery osoby, które są mi znane z jak najlepszej strony. Zwróciłem się do Sądu z tym, że wskazuję na dwie osoby obecne na sali jako moje osoby zaufane i formalnie zostało to zgłoszone do akt sprawy - Pani Grażyna Wasilewska-Miernicka i Pan Michał Łakomski. Sędzia kazała zaprotokołować mój wniosek i wtedy Leszek Bubel nakrzyczał na sędzię, za co ta ukarała go grzywną 500zł. Leszek Bubel złożył wtedy wniosek o zmianę składu sędziowskiego, oskarżył sędzię że jest stronnicza. Na tym rozprawę przerwano.
  Siedzimy w barze Paragraf naprzeciwko sądu na Solidarności i omawiamy szczegóły. Przyznam, że sporo mnie to emocji wszystko kosztuję.
 • SĄD SĄDEM A SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI BYĆ PO NASZEJ STRONIE!
  To , że nie jaki BUBEL złozył wniosek o zmianę składu sędziowskiego , to wcale nie znaczy , że wysoki Sąd ten wniosek musi rozpatrzeć po myśli składającego ?Ważne tęż jest okoliczność i moment złozenia wniosku - złozony został on w ODWECIE za ukaranie obywatela BUBLA karą porządkową!

  zaprawiony w bojach Sądowych

  Czerwony Korsarz z Gdańska

  SŁAWOMIR
 • Zażydzenie, przeżydzenie, wyżydzenie...
  Czy to nie zakrawa już na paranoję? Gdzie się nie obrócić - żyd!
  Narodowiec Leszek Bubel - żyd. Konserwatywny liberał Janusz Korwin-Mikke - żyd; Profesor Jerzy Robert Nowak - żyd! Grzegorz Braun (czy to jest polskie nazwisko?) - też żyd? A Paweł Kukiz? Nie wspomnę już o zażydzonych Komorowskich, Sikorskich, Dudach et consortes.
  Przypomniała mi się fraszka anonimowego autora jeszcze z czasów II RP.
  Przeczytajcie, Dzieci Boże
  "Przeżydzenie, odżydzenie, zażydzenie, wyżydzenie!
  Z publiczności istne kpiny
  I rozumu wyszydzenie.
  Wyżydzenie, zażydzenie, odżydzenie, przeżydzenie!
  Istne flaki to z olejem -
  Wprost budzące obrzydzenie.
  Odżydzenie, przeżydzenie, wyżydzenie, zażydzenie!
  Czyż ma prasa olej w głowie,
  Mając tylko to w ocenie?
  Przeżydzenie, zażydzenie, wyżydzenie, odżydzenie!
  Czyliż wiecznie nas zajmować
  Będzie sprawy tej mielenie?"

  Coś dziwnie trąci ona aktualnością!
 • @kfakfa 13:28:36
  Według nieaktualizowanego portalu. Na stronie, do której podałem link, zamieściliśmy skan dokumentów z teczek IPN - zapraszam do lektury!
 • @Slav 20:41:47
  akurat jezeli chodzi o media to jedynym problemem związanym z kwestią żydowską jest problem antysemityzmu
  skoro michnik nas od antysemitów to my jego od żydów (niech przeprosi za szechtera)
  czy wiesz że 'to jew' po dziś dzień oznacza 'oszukać' nawet YT tak tłumaczy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej