Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22502 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Ukraińska bezpieka dziękuje strefie "wolnego" słowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tomuś Sakiewicz - dumny agent banderowców nagrodzony za swój trud.

Podczas uroczystości w Krakowie redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz został uhonorowany medalem Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.  - chwali się wszem i wobec organ Sakiewicza.

Różne hucpy już widziałem ale ta Tomusia Sakiewicza i jego banderowskich protektorów zwala z nóg. Po prostu...

Choć jakby się tak wgłębić w temat to można dojść do całkiem zaskakujących wniosków.
Dla nikogo nie jest tajemnicą, że wszelakie służby wysługują się mediami. Stąd określone, koncesjonowane media mają pieniądze na wydawanie prasy pisanej, elektronicznej czy wręcz telewizję. Nie ma jednak nic za nic.
Za takie benefity trzeba płacić i najczęściej zostać prestytutką. W sumie żaden wstyd, to ponoć najstarszy zawód świata i jeśli wykonywany z sercem i poświęceniem zasługuje na szacunek.
Tak jak istnieje cała rzesza klientów rzeczonych pań, których z różnych względów nie stać na udane życie seksualne tak istnieje wielka grupa ludzi, która chce być mamiona i okłamywana. Realizują w ten sposób jakieś swoje chore projekcje bo nie stać ich na wysiłek uruchomienia własnego mózgu.

Tzw. strefa "wolnego" słowa to klasyczny przykład prestytucji medialnej. Można śmiało postawić tezę, że Tomuś Sakiewicz dogonił a nawet przegonił samego Michnika, szefa szalbierzy medialnych tzw. "wolnej Polski".
Tomuś nie jest jednak osamotniony w swoim wyścigu do (nie)sławy i konfitur. Już przed nim było wielu otrzymujących wyróżnienia od różnych niemieckich ciał opiniotwórczych.
Był nawet pewien znany kardynał z Krakowa przyjmujący z dumą odznaczenie od najbardziej antypolskiej organizacji masońsko - mafijnej, pilnujacej, żeby nic złego nie mówiono o naszych strasznych braciach. No a teraz Tomuś się załapał na "prestiżowe" wyróżnienie, które z dumą przyjął. Swoją drogą ciekawe, czy jest to odznaczenie "chlebowe" i przyniesie mu profity na emeryturze? Bo na razie to wstyd i poruta.

Można jednak znaleźć drugie dno tej niesmacznej historii.
Wręczenie takiego wyróżnienia przez bezpiekę obcego państwa może zostać odebrane jako pocałunek śmierci. Bardzo możliwe, że Tomuś i strefa "wolnego" słowa przegięli pałę w wazeliniarstwie i ustawiacze polityki na Ukrainie chcą się go pozbyć? Nie zawsze rzeka wazeliny dobrze służy sprawie. Przekonał się o ty pewien nasz (na szczęście już były) bloger, który swoją karierę na każdym portalu (zanim go nie wyrzucą) rozpoczyna od odkręcenia tubki z wazeliną. Obecnie uszczęśliwia właśnie Tomusia Sakiewicza. A wazelina szkodliwa jest...
Często szkodzi i kompromituje. Możliwe, że banda rdzennych Ukraińców z izraelskimi paszportami doszła do wniosku, że Tomuś Sakiewicz robi im w ostatecznym rozrachunku koło pióra?

Zasługi dla służb obcego państwa wynagradza się bardziej dyskretnie. Po co palić swojego człowieka w oczach opini publicznej, zwłaszcza, że ten postawiony jest do urabiania tejże publiki.
Mi osobiście trochę szkoda Tomusia Sakiewicza. Taka obiecująca kariera ogłupiacza medialnego prawdopodobnie legła w gruzach. Gdyby Tomuś miał trochę więcej oleju w głowie i sprytu to powinien rękami i nogami bronić się przed takim "wyróżnieniem".

No ale wyraźnie widać, że tego oleju nie ma za wiele.


 

KOMENTARZE

 • Pocałunek śmierci...
  //Wręczenie takiego wyróżnienia przez bezpiekę obcego państwa może zostać odebrane jako pocałunek śmierci. Bardzo możliwe, że Tomuś i strefa "wolnego" słowa przegięli pałę w wazeliniarstwie i ustawiacze polityki na Ukrainie chcą się go pozbyć? //

  Tych klakierów "wolnego słowa" myślisz, że wszystkich poczęstują buziakiem?
  Tam pełno naszych kolegów blogerów jest... co za okrucieństwo ich może spotkać...
 • @Astra 13:13:56
  A widziałaś na "niedorobionych" jak posłusznie stary cap z Gdyni pospieszył na ratunek swojemu nowemu panu?

  Zastanawiam się jak sie nazywa w języku polskim dupoliz wazeliniarza?... Stary cap? :)) Tylko czy nie obrażam capów...
 • @Atanatari 13:17:07
  Nie mam takich danych a nie chcę się z baranami boksować w sądzie.
  Swoje zdanie jednak mam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:33:09
  Ale któremu panu? bo on teraz wielu panów ma.. .
  Nie wiem o którym wpisie piszesz?
  Ciężko się go teraz czyta, ale za to wiele o sobie można dowiedzieć... na przykład to, że jestem Białą Gnidą... fajne co?
  A wszystko dlatego, że nie padłam na kolana przed jego pisarskim geniuszem... cieniutki się zrobił "ratlerek-blogerek" poszczeka, pogryzie i to wszystko.
  Ale jak go razem z Sakiewiczem zaczną "całować" ukraińscy bezpieczniacy..... jednak żal ... ja tam ludzka kobita jestem :))))
 • A może to nie jest ich błąd?
  Może oni już wiedzą że Polacy to owce już zapędzone do rzeźni, więc mogą już działać jawnie bez obawy o konsekwencje.
  Być może Kluby Gazety Polskiej są po prostu agenturalnym montażem Banderowców na terenie Polski? Obyśmy się nie przekonali o tym za późno i bardzo boleśnie.
  A Grzegorz Braun wykazuje ostatnio wyraźny brak przezorności, bo gdzieś w klubie Gazety Polskiej wystąpił, a to w TV Republika wystąpił. Ewidentnie wciągają go w pułapkę.
 • @Astra 13:57:40
  "Ludzka kobita" - dobre! Zapamiętam :)))

  To mówisz, że ma więcej panów niż Tomuś i tow.dr.?

  To on pracowity jest... Taki multiwazeliniarz :)))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:01:01
  Ty wiesz ilu mu sie teraz panów nazbierało??
  Tomuś i Targalskie.. to już przeszłość.. zobacz ten "apel"

  //NIEPOPRAWNI

  jazgdyni - 12 Listopada, 2014 - 14:18


  Witam

  Publicznie oświadczam, iż mimo ze nie jestem członkiem PiSu, od dzisiaj w pelni popieram pana Andrzeja Dudę, jako kandydata na prezydenta Polski.
  Wzywam też innych do wyrażania takiego poparcia już dzisiaj, po to by tworzyć fakty dokonane i nie zachowywać się więcej jak tchórze.
  Kto życzy sobie kontynuacji prezydentury uzurpatora niech się dalej zastanawia.
  Podoba mi się!
  2
  Nie podoba mi się!
  0
  Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz//

  Czaisz? Dooopiero teraz Duda ma sznase, jak Kamiński cały Naród wezwał !!
  To są dopiero jaja, te bzdykaczy, to przy nich pikuś... sorry sigmo :)))
 • @Astra 14:42:54
  Poparcie takiego capa to też pocałunek śmierci... :))))
  Biedny Duda. A prawdopodobnie to całkiem przyzwoity człowiek. Tylko czemu marynarzyk chce mu zaszkodzić?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:46:17
  No pacz.. kurna o tym nie pomyślałam..
  Przecież, że taki bufon tylko mu zaszkodzi.
  Biedny Duda, ja nie wiem czy mój głos mu pomoże... po takim żałosnym apelu??
  Może go jednak Targalski przywoła do pionu..
 • @Astra 15:04:54
  Targalski? Nie sądzę. On operuje podobnie infantylnym językiem aparatczyka z wydziału propagandy nieistniejącej już partii.
  Ewentualnie mógłby mu trochę pod szlifować język. Bo te jego "gnidy" i 'cichodajki" to bardziej nadają się do slamsów (skąd pewnie pochodzi) niż do publicznej dyskusji. Ale czego tu się spodziewać po małym kombinatorku i cwaniaczku dorabiającym sobie przemytem gdy jego kolesie normalnym Polakom oferowali tylko ocet na półkach?
  A wiesz za co on znienawidził Jaruzela?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:21:06
  //A wiesz za co on znienawidził Jaruzela?//
  Nie wiem, bym go na NP zapytała, ale ten jego marynarski język.. faktycznie rynsztok.
  Wiem za co ja nienawidziłam Jaruzela... za wszystko.. ale pewnie Kamiński miał szczególne powody, przecież on tego octu nie oglądał jak ja czy Ty..
 • ..
  Ja chciałem zapytać w strefie "wolnego słowa", za co od SB otrzymał odznaczenie Sakiewicz, ale niestety moje zapytanie nie zmieściło się w ramach tego co w tej wolności dopuszczalne.

  W pisemku tego "samozwańczego partyzanta" jest też wpis o "zielonych ludzikach" z Krakowa, jak zobaczyłem fotki tych Rosjan, którym nie podobała się gloryfikacja Bandery, to spadłem z krzesła, bo rozpoznałem tam dwie osoby ode mnie z osiedla, jeden działa w Niklocie, drugi jeszcze do niedawna był w klubie GP - widać się chłopakowi odmieniło po tym jak PiS z polskiego patriotyzmu, przeskoczył na ukraiński szowinizm i jest to dla mnie w jakiś sposób zrozumiałe, że ludzie wolą polski Lwów od ukraińskiego "Wołynia"...
  Pozdrawiam
 • @Astra 15:25:33
  No miał powody. Bo jak Ślepowron zaczął rozrabiać to marynarzykowi urwały się geszefciki. No wiesz, taki "wilk morski" zakładał na siebie 5 par dżinsów, osiem sweterków a na to jakiś ortalionowy płaszczyk. Na rączkach aż do łokcia same podróby zegarków "made in swiss" z Hong Kongu i jazda. Ale te lepsze dupowłazy (a do takich należał z pewnością marynarzyk) mieli inne metody. W Trójmieście jestem od 86' więc trochę znam te klimaty :)

  Ale Ty Astro nie grilluj tak tego marynarzyka bo mu już pewnie pieluchomajtki nie starczają i będzie musiał jakiś cewnik zamontować :))))))
 • @Astra 15:25:33
  PS.
  Ale w sumie notka nie jest o capie z Gdyni, to zwykły leszcz (choć śledzik) i szkoda czasu i klawiatury.
  Dyskutujmy o jego guru - Tomusiu Sakiewiczu. To on jest bohaterem dnia :))
 • @lju 15:29:31
  No cóż.... Podobno po owocach się poznaje...

  A na komentowanie w "strefie" raczej nie licz. Tam mają taki filtr "antynormalnościowy".
  Widocznie nie jesteś kretynem :)))) Gratuluję!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:36:56
  Tomuś Sakiewicz?? tutaj możesz mieć rację, że to dla niego może być pocałunek śmierci.
  Nie wiem czy główny sponsor GP będzie zachwycony tym odznaczeniem.
  A ostatnio bez ceregieli mu wywalanie idzie.
  Sam swoim pobytem na Majdanie stracił wielu wyborców, a teraz jeszcze to odznaczenie ubeckie.. dla Tomusia ...zobaczymy !
 • @Astra 16:23:48
  Bardzo możliwe, że Kaczor przygotowuje sobie alibi na następne (oczywiście przerżnięte) wybory.

  Będzie skamlał, ze Hofman, że Sakiewicz ze swoimi przydupasami.
  I tak zostanie świętym, patronem niedorajdów i nieudaczników politycznych i pochowają go w końcu na Wawelu.
  A wtedy będę musiał przeprosić coryllusa, bo to był jego pomysł z dynastią Kaczyńskich :))
 • @Astra 16:23:48
  Nie wywali. Co zrobiłby bez Tomasza S.? Przecież Kluby GP to polityczna armia i JK musi się liczyć z tym, iż może RÓŻNIE zostać użyta. To zawsze jest polityka haków. Również tych haków "na przyszłość".
 • @Astra 14:42:54
  "... jak Kamiński cały Naród wezwał !!"

  Ale jaja! Jasssny gwint!
  Nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać, no ale to nie nasz problem, dzięki Bogu.
 • he he
  ...normalnie nie masz krzty litości dla tej partyzantki...chcesz ich spacyfikować na żywca :))))
  ...to znaczy, że następny Marsz w krakówku odbędzie się w mundurach SS Galizien, a w rękach zamiast flag gustowne tryzuby ???:)) heh świat oszalał he he he..pozdr
 • @Astra 16:23:48
  Ale jaja...

  //To prawda.
  jazgdyni - 12 Listopada, 2014 - 17:03

  Wolałem się w komunie zajmować laniem po mordach zomowców i kapusi, oraz przemytem niż kurestwem.//

  No... Wtedy zajmował się przemytem a teraz kurestwem (internetowym).

  To kiedy lał po mordach zomowców i kapusi? W snach chyba.
  I to raczej on był lany.
  Charakter się nie zmienia przez całe życie.

  Niech się w końcu cap z Gdyni zdecyduje czy jak już Jaruzel mu popsuł geszefciki to był delegatem załogi czy siedział w biurze firmy i bał się odezwać?
  Intryguje mnie to trochę bo plącze się w zeznaniach. Demencja?
 • @trybeus 17:03:13
  Nie mam Kogutku, dla mend zero litości.

  Ten osobniczek co notkę to próbuje ludziom wkręcać coś bardziej śmiesznego i strasznego
  Zdanie można oczywiście zmienić ale muszą być jakieś podstawy i ważne powody.
  Wazelina i demencja do nich nie należą.
 • @trybeus 17:03:13
  I jeszcze jedna rzecz...

  W jakim amoku i stadium upadku moralnego musi być ktoś, kto nie znaną sobie osobę, Kobietę, obdarza publicznie epitetami "cichodajka', "markietanka", zajmująca się kurestwem"... To nie jest mężczyzna, to zwykły śmieć.

  Tam na tych "niedorobionych" nie ma już prawdziwych facetów, którzy by mu sprawili (wirtualny) łomot?
 • @KOSSOBOR 16:52:26
  No jaja prawdziwe, ale problem to on ma i to duży.
  Wyobrażasz chyba sobie kim zostałam, kiedy mu napisałam, że jest bufonem? ruszył ten jego marynarski slang.
  A przecież dla jego dobra mu napisałam, ku otrzeźwieniu ... że tak się wyrażę :)))))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:20:12
  On się bidulek w ogóle zamotał, ale zawsze parafrazując " z chamstwem mu było do twarzy" :))))
  Zamieściłam za Twoją zgodą oczywiście ten wpis i poprosiłam o jego opinię na ten temat, kulturalnią oczywiście :)))
 • @Astra 17:39:38
  Bardzo dobrze postąpiłaś Astro umieszczając ten mój komentarz do szczęścia Tomusia w formie notki. Może to trochę rozrusza towarzystwo i skłoni do myślenia.
  Choć Gawrion pewnie zaraz to zwinie. Jakoś nie mam szczęścia do "niedorobionych":))))
  Ale sam fakt ukrywanie moich tekstów odbieram jako dowód uznania.
  Przecież NP to agenturalny portalik pisu... A prawda i myślenie boli....
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:48:43
  Ale tam o Sakiewiczu jest, nie o PiS w końcu..
  No i portal też w końcu niepoprawny... to o sso chodzi?
 • @Astra 18:10:28
  Niepoprawny?
  Nie rób se jaj ze starego blogera... Ludzka kobito :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:48:43
  No i miałem rację :))

  Moja pochwała Tomusia Sakiewicza powisiała godzinkę na "niedorozwiniętych". To na razie rekord.

  I wszystko w końcu jasne - gawrionek anonimek to zwykły zadaniowiec pisiorstwa i sakiewiczostwa.

  Ale ja to zawsze wiedziałem :))))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:59:47
  A czy to czasem nie jest jakaś niechęć osobista?? w dodatku obustronna?
  co? :))))
  No tak nie powinno być, niechęć niechęcią, a tekst był dobry !
  W dodatku wpisu Aleszumy nie zrzucono do piwnicy, chociaż punktacja... taka jak u Ciebie :))
  Tyle się tam czasem mądrują o pałowaniu, uzasadnianiu i takie tam... ale to ci najgłośniejsi i najbardziej oburzeni pałują, że hej!! wiem co piszę.
  Tacy dzielni żołnierze Sakiewicza, ja bym się obawiała z takim wojskiem iść na Ukrainę... mogą ich wyrezać jak nic :(
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:33:09
  "brązowy nos"
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:59:47
  Ave i 5*. Teraz wiemy to razem. :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Kit z Sakiewiczem. Ale jak się nazywa ten "pewien znany kardynał z Krakowa przyjmujący z dumą odznaczenie od najbardziej antypolskiej organizacji masońsko - mafijnej"? Tego odrzeć z sutanny!
 • @Zdzich 00:18:52
  Zdzichu...
  Niektórzy złośliwcy nazywali go "kapciowym"...

  A spróbuj go "obedrzeć z sutanny"...
  http://www.jewish.org.pl/index.php/wiadomopci-mainmenu-57/3275-nagroda-adl-dla-kard-dziwisza.html
 • @Zdzich 00:18:52
  PS.
  To jest fajne
  //- Jako biskup Krakowa chciałbym zapewnić, że Kościół katolicki w Polsce pragnie podążać za tym przykładem Jana Pawła II i odważnie odkrywać i odrzucać to wszystko, co czyni nasze życie niezgodne z Ewangelią. Dlatego też z przykrością dostrzegamy, że pomimo tak jednoznacznego nauczania ostatnich papieży na temat właściwego stosunku katolików do Żydów jeszcze nie wszyscy wśród nas potrafili przezwyciężyć w sobie uprzedzenia, urazy i szkodliwe stereotypy - powiedział metropolita krakowski.//

  Katolicy z małej litery a żydki z wielkiej...
 • DO OGŁUPIONYCH POLAKÓW PRZEZ RZĄDOWO-REŻYMOWE MEDIA!!!
  WBREW PRO-FASZYSTOWSKO-BANDEROWSKO-ŻYDOWSKIM MEDIOM GŁÓWNEGO ŚCIEKU (Gazeta polska, onet, wp, interia), wykonujące rozkazy pro-faszystowskich polityków i banderowsko-banderowskim UB-ekom, stosujące podprogowe psychologiczne metody propagandy której nie powstydziłby się hitlerowski minister propagandy dr Joseph Goebbels – hitlerowski minister propagandy, ja KOCHAM słowiańską i chrześcijańską Rosję. SZANUJĘ Pana Prezydenta Władymira Władymirowicza Putina, który jest gwarantem,
  aby faszystowsko-nazistowskie banderowcy nie zagrozili Polakom.

  Z całą mocą ODCINAM SIĘ SIEKIERĄ od imperialistycznej polityki Polski i jej nieudolnych polityków, których Naród nie upoważnił do tego, aby wtrącali się w sprawy innych suwerennych krajów, aby pomagali w obalaniu legalnie wybranego rządu ukraińskiego.
  W szczególności odcinam się od: Sikorskiego, Tuska, Komorowskiego (http://hej-kto-polak.pl/wp/?page_id=2972), Lejby Kohne (Wałęsa), Jarosława Kalksteina (Kaczyńskiego), Wildsteina, Sakiewicza, Aarona Nusselbaum (Niesiołowski), Aarona Szechtera (Michnik), Kowala, Czarneckiego, Romaszewskiej
  i innych, (http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/07/prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej/), którzy w swej obłąkańczej nienawiści do Rosjan sprowadzą na Polskę wojnę.

  Jeśli wojna polsko-rosyjska wybuchnie, a wybuchnie z całą pewnością jeśli nic się nie zmieni, jeśli polskojęzyczny rząd wyśle Polskie Wojsko na Ukrainę, to będziecie wiedzieć, komu zawdzięczamy to nieszczęście.

  Już wiosną ogłoszono cichy, skryty i PRZYMUSOWY pobór do armii. Żandarmeria wojskowa w nocy podjeżdża do domów poborowych i siłą wciela ich do armii (za komuny tego nie robiono),
  aby ginęli za obłąkańczą politykę naszych politykierów, za Krym i faszystowsko-nazistowskich banderowców, co siłą obalili legalny rząd, wybrany pod kontrolą obserwatorów Unii Europejskiej!!!

  Ja, jako oficer rezerwy, SIŁĄ mianowany 30 lat temu na ten oficerski stopień przez komunistyczne Ludowe Wojsko Polskie, jestem przeciwny wciąganiu Polski w orbitę prowojennych działań
  pro-faszystowskich politykierów. Wolę więzienie i żarcie z polskich świń, na które KOCHANA PRZEZ WAS BANDEROWSKA UKRAINA nałożyła embargo lub śmierć z rąk polskich imperialistów.

  Jestem PRZECIWNY, tak jak większość Polaków, sprowadzaniu amerykańskich wojsk do Polski.
  Nie po to nasi ojcowie walczyli o niepodległość, aby teraz siły innego mocarstwa okupowały - na wyraźne życzenie polskich politykierów - naszą ojczyznę. To jest zdrada w stosunku do poległych o wolność bojowników.

  A teraz, CZYM SIĘ RÓŻNIĄ BANDEROWCY OD HITLEROWCÓW i Stalinowców? WYRÓŻNIAJĄ się szatańskim, sadystycznym i kosmicznym bestialskim ludobójstwem, w historii ludzkości nigdzie nieznanym i nie zanotowanym. Poza tym, niczym. Czym bowiem mogą różnić się mordercy? Chciałbym również z całą mocą podkreślić, że polscy politykierzy, polscy prokuratorzy i polski Instytut Pamieci Narodowej dostali w tym tragicznym temacie całkowitej i nieuleczalnej amnezji.

  Były Prezydent Ukrainy Juszczenko - zagorzały banderowiec, który wskrzesił faszyzm na Ukrainie, w swoim ostatnim dniu urzędowania, z Bandery uczynił męczennika, bojownika i bohatera narodowego Ukrainy. A Kaczyński to ich brat! Na Majdanie, na barykadzie zrobił sobie z ukraińskimi faszystami zdjęcia na tle faszystowskiej czerwono-czarnej flagi. Hańba. Po trzykroć HAŃBA!!!

  NIE MA MIEJSCA DLA FASZYSTOWSKO-HITLEROWSKICH BANDEROWCÓW W UNII EUROPEJSKIEJ, którzy odziedziczyli od swoich ojców i dziadków zadane na Polakach bestialstwa i niewysłowione okrucieństwa. Na swoich rękach mają ich krew!!! Hitlerowskich faszystowsko-nazistowskich generałów osądził międzynarodowy sąd w Norymbergii, po czym powieszono ich na drucie. Banderowców nikt nie osądził, nikt nie ukarał. Czyni się z nich teraz bohaterów. Niektórzy z nich żyją nadal!!! Rosjanie, w przeciwieństwie do banderowców, przyznali się przynajmniej do katyńskiego mordu, nie próbują, chociaż tak kiedyś czynili, zamieść sprawy od dywan, jak to obecnie czynią ze wszystkimi aferami oszuści i złodzieje z Platformy Oszustów.

  Nasi polscy politykierzy, nierząd polsko-języczny, partia nierządowa PO i o zgrozo PiS, nie dość, że wspierają politycznie banderowski faszyzm, to jeszcze go finansują z naszych podatków! W polskim prawie jest paragraf odnośnie szerzenia i propagowania faszyzmu i nazizmu. Widać, że nie dotyczy polskich politykierów i mediów głównego ścieku!!!
  Tym PO-winna zająć się prokuratura, która jednak siedzi cicho. Wkraczają do akcji tylko wtedy, wraz ze wszystkimi swoimi armatami, jak jakiś osiłek gdzieś na murze namaluje swastykę, co jest szczytem ich HIPOKRYZJI i podwójnej moralności. Ale POczekajcie tylko, aż zmieni się władza. Odpowiecie przed sądem za jawne popieranie i propagowanie faszyzmu.

  Nie sądźcie panowie politykierzy, że wasze kłamstwa ukraińskie, w przeciwieństwie do Goebbelsa, powtórzone nawet 1000 staną się prawdą (http://pl.wikiquote.org/wiki/Joseph_Goebbels).
  Polacy są wykształceni, mają niezmazywalną pamięć historyczną w postaci krewnych, którym banderowcy zamordowali najbliższych, i dokładnie wiedzą jaka jest PRAWDA.
  W każdym razie PRAWDĘ WOŁYŃSKĄ znają moje dzieci i Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ będą ją znały moje wnuki. Na nic się zdadzą wasze psychologiczne podprogowe manipulacje, w wykonaniu mediów głównego ścieku. Dla was LUDOBÓJSTWO WOŁYŃSKIE nie istnieje!!! Z ludobójstwem wołyńskim robicie dokładnie to samo, co komuniści robili z ludobójstwem Katyńskim!
  Do lat 70-tych, temat Katynia był tabu. Za wspominanie o nim komuniści pakowali ludzi do pierdla. Wy robicie dokładnie to samo. Totalna CENZURA, w szczególności w Internecie, w tym na onecie, wp, i interii.
  Ja i moje pokolenie jesteśmy na tego typu manipulacje świadomością i nastrojami społecznymi uodpornieni - oczywiście "dzięki" komunistom i ich lidera Urbana.
  Robicie z siebie tylko idiotów politycznych i głupców. Nie myślcie ani przez chwile, za słowami Goebbelsa, że jeśli zdobędziecie władzę, to nie oddacie jej już nigdy, chyba że zostaniecie wyniesieni z waszych gabinetów jako trupy. Stracicie władzę szybciej niż się Wam wydaje, a wtedy zostaniecie bezwzględnie osądzeni za doprowadzenie Polski do ruiny, a polaków do głodu i upodlenia.

  Na koniec, dla tych, którzy zaraz okrzykną mnie ruskim agentem, śpieszę z wyjaśnieniem, że to właśnie sowieckie NKWD zamordowało - gdzieś na bezkresnej Syberii - mojego dziadka.
  Czy mam mieć żal do obecnie żyjących Rosjan, że nieżyjący już sowieccy żydowscy stalinowcy ukatrupili mi dziadka? Jeśli tak, to czemu wy polscy politykierzy układacie się z obecnie żyjącymi Niemcami - przecież to potomkowie hitlerowskich faszystów? PO-winniście ich tak samo nienawidzić, jak Kaczyński nienawidzi Rosjan!! Skoro tak mocno kochacie faszystowskich banderowców, to musicie też kochać faszystowskich hitlerowców. Innej opcji nie ma.

  Na koniec linki do stron z banderowskiego ludobójstwa w Odessie z maja 2014r:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-banderowskie-ludobojstwo-odessie-2014-05
  http://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/06/oskarzam-o-masowa-zbrodnie-przeciwko-ludnosci-cywilnej-w-odessie/
  http://kefir2010.wordpress.com/2014/05/09/neonazistowski-rzad-ukrainy-winien-ludobojstwa-w-odessie-18/
  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/108864,makabryczna-prawda-o-masowym-mordzie-w-odessie
  , a dla tych o naprawdę MOCNYCH NERWACH, "dedykuję", na podstawie opracowania dr Aleksandra Kormana ("Na Rubieży", Nr. 35, 1999 r.), FASZYSTOWSKO-BANDEROWSKĄ LISTĘ ZEZWIERZĘCONYCH i NIEWIARYGODNIE OKRUTNYCH METOD ZABIJANIA POLAKÓW, na widok których hitlerowskim siepaczom cierpła skóra i włos się jeżył.

  1. Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki głowy
  2. Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie)
  3. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy
  4. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło
  5. Wyrzynanie na czole "orła"
  6. Wbijanie bagnetu w skroń głowy
  7. Wyłupywanie jednego oka
  8. Wybieranie dwoje oczu
  9. Obcinanie nosa
  10. Obcinanie jednego ucha
  11. Obrzynanie obydwu uszu
  12. Przebijanie kołami dzieci na wylot
  13. Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha
  14. Obrzynanie warg
  15. Obcinanie języka
  16. Podrzynanie gardła
  17. Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz
  18. Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty
  19. Wybijanie zębów
  20. Łamanie szczęki
  21. Rozrywanie ust od ucha do ucha
  22. Kneblowanie ust pakułami przy transporcie jeszcze żywych ofiar
  23. Podcinanie szyi nożem lub sierpem
  24. Zadawanie ciosu siekierą w szyję
  25. Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy
  26. Skręcanie głowy do tyłu
  27. Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą
  28. Obcinanie głowy sierpem
  29. Obcinanie głowy kosą
  30. Odrąbywanie głowy siekierą
  31. Zadawanie ciosu siekierą w szyję
  32. Zadawanie ran kłutych w głowie
  33. Cięcie i ściąganie wąskich pasów skóry z pleców
  34. Zadawanie innych ran ciętych na plecach
  35. Zadawanie ciosów bagnetem w plecy
  36. Łamanie kości żeber klatki piersiowej
  37. Zadawanie ciosu nożem lub bagnetem w serce lub okolice serca
  38. Zadawanie ran kłutych nożem lub bagnetem w pierś
  39. Obcinanie kobietom piersi sierpem
  40. Obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą
  41. Obrzynanie sierpem genitalii ofiarom płci męskiej
  42. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską
  43. Zadawanie ran kłutych brzucha nożem lub bagnetem
  44. Przebijanie brzucha ciężarnej kobiecie bagnetem
  45. Rozcinanie brzucha i wyciąganie jelit na zewnątrz u dorosłych
  46. Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha
  47. Rozcinanie brzucha i wlewanie do wnętrza wrzątku kipiącej wody
  48. Rozcinanie brzucha i wkładanie do jego wnętrza kamieni oraz wrzucanie do rzeki
  49. Rozcinanie kobietom ciężarnym brzucha i wrzucanie do wnętrza potłuczonego szkła
  50. Wyrywanie żył od pachwiny, aż do stóp
  51. Wkładanie do pochwy waginy rozżarzonego żelaza
  52. Wkładanie do waginy szyszek sosny od strony wierzchołka
  53. Wkładanie do waginy zaostrzonego kołka i przepychanie aż do gardła, na wylot
  54. Rozcinanie kobietom przodu tułowia ogrodniczym scyzorykiem, od waginy, aż po szyję i pozostawienie wnętrzności na zewnątrz
  55. Wieszanie ofiar za wnętrzności
  56. Wkładanie do waginy szklanej butelki i jej rozbicie
  57. Wkładanie do otworu analnego szklanej butelki i jej stłuczenie
  58. Rozcinanie brzucha i wsypywanie do wnętrza karmy dla zgłodniałych świń tzw. osypki, który to pokarm wyrywały razem z jelitami i innymi wnętrznościami
  59. Odrąbywanie siekierą jednej ręki
  60. Odrąbywanie siekierą obydwóch rąk
  61. Przebijanie dłoni nożem
  62. Obcinanie palców u ręki nożem
  63. Obcinanie dłoni
  64. Przypalanie wewnętrznej strony dłoni na gorącym blacie kuchni węglowej
  65. Odrąbywanie pięty
  66. Odrąbywanie stopy powyżej kości piętowej
  67. Łamanie kości rąk w kilku miejscach tępym narzędziem
  68. Łamanie kości nóg w kilku miejscach tępym narzędziem
  69. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską, obłożonego z dwóch stron deskami
  70. Przecinanie tułowia na wpół specjalną piłą drewnianą
  71. Obcinanie piłą obie nogi
  72. Posypywanie związanych nóg rozżarzonym węglem
  73. Przybijanie gwoździami rąk do stołu, a stóp do podłogi
  74. Przybijanie w kościele na krzyżu rąk i nóg gwoździami
  75. Zadawanie ciosów siekierą w tył głowy, ofiarom ułożonym uprzednio głową do podłogi
  76. Zadawanie ciosów siekierą na całym tułowiu
  77. Rąbanie siekierą całego tułowia na części
  78. Łamanie na żywo kości nóg i rąk w tzw. kieracie
  79. Przybijanie nożem do stołu języczka małego dziecka, które później wisiało na nim
  80. Krajanie dziecka nożem na kawałki i rozrzucanie ich wokół
  81. Rozpruwanie brzuszka dzieciom
  82. Przybijanie bagnetem małego dziecka do stołu
  83. Wieszanie dziecka płci męskiej za genitalia na klamce drzwi
  84. Łamanie stawów nóg dziecka
  85. Łamanie stawów rąk dziecka
  86. Zaduszenie dziecka przez narzucenie na niego różnych szmat
  87. Wrzucanie do głębinowych studni małych dzieci żywcem
  88. Wrzucanie dziecka w płomienie ognia palącego się budynku
  89. Rozbijanie główki niemowlęcia przez wzięcie go za nóżki i uderzenie o ścianę lub piec
  90. Powieszenie za nogi zakonnika pod amboną w kościele
  91. Wbijanie dziecka na pal
  92. Powieszenie na drzewie kobiety do góry nogami i znęcanie się nad nią przez odcięcie piersi i języka, rozcięcie brzucha i wybranie oczu oraz odcinanie nożami kawałków ciała
  93. Przybijanie gwoździami małego dziecka do drzwi
  94. Wieszanie na drzewie głową do góry
  95. Wieszanie na drzewie nogami do góry
  96. Wieszanie na drzewie nogami do góry i osmalanie głowy od dołu ogniem zapalonego pod głową ogniska
  97. Zrzucanie w dół ze skały
  98. Topienie w rzece
  99. Topienie przez wrzucenie do głębinowej studni
  100. Topienie w studni i narzucanie na ofiarę kamieni
  101. Zadźganie widłami, a potem pieczenie kawałków ciała na ognisku
  102. Wrzucenie dorosłego w płomienie ogniska na polanie leśnej, wokół którego ukraińskie dziewczęta śpiewały i tańczyły przy dźwiękach harmonii
  103. Wbijanie koła do brzucha na wylot i utwierdzanie go w ziemi
  104. Przywiązanie do drzewa człowieka i strzelanie do niego jak do tarczy strzelniczej
  105. Prowadzenie nago lub w bieliźnie na mrozie
  106. Duszenie przez skręcanie namydlonym sznurem zawieszonym na szyi, zwanym arkanem
  107. Wleczenie po ulicy tułowia przy pomocy sznura zaciśniętego na szyi
  108. Przywiązanie nóg kobiety do dwóch drzew oraz rąk ponad głową i rozcinanie brzucha od krocza do piersi
  109. Rozrywanie tułowia przy pomocy łańcuchów
  110. Wleczenie po ziemi przywiązanego do pojazdu konnego
  111. Wleczenie po ulicy matki z trojgiem dzieci, przywiązanych do wozu o zaprzęgu konnym w ten sposób, że jedną nogę matki przywiązano łańcuchem do wozu, a do drugiej nogi matki jedną nogę najstarszego dziecka, a do drugiej nogi najstarszego dziecka przywiązano nogę młodszego dziecka, a do drugiej nogi młodszego dziecka, przywiązano nogę dziecka najmłodszego
  112. Przebicie tułowia na wylot lufą karabin
  113. Ściskanie ofiary drutem kolczastym
  114. Ściskanie razem dwie ofiary drutem kolczastym
  115. Ściskanie więcej ofiar razem drutem kolczastym
  116. Periodyczne zaciskanie tułowia drutem kolczastym i co kilka godzin polewanie ofiary zimną wodą w celu odzyskania przytomności i odczuwania bólu i cierpienia
  117. Zakopywanie ofiary do ziemi na stojąco po szyję i w takim stanie jej pozostawienie
  118. Zakopywanie żywcem do ziemi po szyję i ścinanie później głowy kosą
  119. Rozrywanie tułowia na wpół przez konie
  120. Rozrywanie tułowia na wpół przez przywiązanie ofiary do dwóch przygiętych drzew i następnie ich uwolnienie
  121. Wrzucanie dorosłych w płomienie ognia palącego się budynku
  122. Podpalanie ofiary oblanej uprzednio naftą
  123. Okładanie ofiary dookoła słomąsnopem i jej podpalenie, czyniąc w ten sposób pochodnię Nerona
  124. Wbijanie noża w plecy i pozostawienie go w ciele ofiary
  125. Wbijanie niemowlęcia na widły i wrzucanie go w płomienie ognia
  126. Wyrzynanie żyletkami skóry z twarzy
  127. Wbijanie dębowych kołków pomiędzy żebra
  128. Wieszanie na kolczastym drucie
  129. Zdzieranie z ciała skóry i zalewanie rany atramentem oraz oblewanie jej wrzącą wodą
  130. Przymocowanie tułowia do oparcia i rzucanie w nie nożami
  131. Wiązanie skuwanie rąk drutem kolczastym
  132. Zadawanie śmiertelnych uderzeń łopatą
  133. Przybijanie rąk do progu mieszkania
  134. Wleczenie ciała po ziemi, za nogi związane sznurem
  135. Przybijanie małych dzieci dookoła grubego rosnącego drzewa przydrożnego, tworząc w ten sposób tzw. "wianuszki".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Czyli - zostali mianowani na oficjalnych konfidentów, z rąk spadkobierców weteranów SS niedługo odbierać będą medale jak niejaki żyd i "prof" bez matury Bartman vel Bartoszewski i cieć/odźwierny jewropy her Tusk.......smutna ta nasza rzeczywistość. Następny w kolejce Michnik. Spokojnie, za robotę w polskich mendiach Michnik nagrodę może dostać nie od SBU i nie medal tylko np. tytuł "Pierwszego Jewropejca Europy". 20% nagrody pójdzie dla Izraela, reszta na działalność Michnika. A podatki należne RP - patrz przypadek Wałęsy, wcześniej rzekomo opłacone, prawda o nich jest tajemnicą państwową RP. Ks. T. Isakowicz-Zaleski dobrze ich rozpoznał to środowisko i jeszcze został poczęstowany na do widzenia dziwnymi aluzjami o krwi na rękach. Z mojej strony dodam, że GP ściśle kooperuje z portalem NIEZALEŻNA.PL, gdzie udzielał się ostatnio Wildstein Junior opluwając portal KRESY.PL. Ciekawe czy tą nagrodę SBU wypłaci im w hrywnach czy szeklach? Medal został przyjęty (nawet jest zdjęcie na dowód). i o dziwo chwalą się nim na lewo i prawo. Do jakiego stopnia doszła ta degrengolada w tych mendiach, że ci ludzie nie kryją się z prezentami od bezpieczniaków ? Drwią sobie w żywe oczy z lemingów, którzy ich czytają. Może się przeliczą, ale wątpię, aby to był "pocałunek śmierci" jak ktoś sugeruje. Klapki na oczach i religijny stosunek do dziennikarzy takich jak Sakiewicz bez względu na ich występy to tam norma. Ciekawe czy w następnej kolejności odznaczą Bronisława albo Dawida Wildsteina ? :)))) Albo kogoś z Gazety Wyborczej dla równowagi :)))) Sugeruje do kompletu dodać order Lenina, czyli jednego z Ojców Założycieli Ukrainy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Pijany chazarski żyd Wildstein zaatakował rannego narodowca.
  Utworzono: 12 listopada 2014
  - Pijany Wildstein przewrócił stolik i uderzył Wasiukiewicza butelką w głowę, a potem próbował to samo powtórzyć ze szklanką. Wasiukiewiczowi otworzyła się rana na głowie i popłynęła krew. Po chwili zakrwawiony był też Wildstein, który pokaleczył się szklanką, chcąc ponownie uderzyć swoją ofiarę. Doszłoby do gorszych rzeczy, gdyby obecny na miejscu klient lokalu, który siedział obok, nie powstrzymał Wildsteina. Żona Wasiukiewicza pomagała mężowi i starał się zrobić zdjęcie. Wtedy rzucił się na nią kolega Wildsteina, który razem z nim uczestniczył w popijawie. Jego z kolei powstrzymałem już ja, ponieważ zdążyłem dobiec na miejsce - relacjonuje reżyser Jerzy Zalewski, bezpośredni świadek zajścia. Po zakończeniu Marszu Niepodległości na błoniach przed Stadionem Narodowym, członek Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego, Jerzy Wasiukiewicz wraz ze swoją żoną udał się do Śródmieścia, na posiłek. Wasiukiewicz miał obandażowaną głowę z powodu rany, jakiej nabawił się robiąc zdjęcia policyjnej akcji na rondzie de Gaullea. Ich wybór padł na jeden z lokali przy pl. Zbawiciela. W lokalu przy jednym ze stolików wraz ze znajomymi siedział dziennikarz Gazety Polskiej Codziennie, Dawid Wildstein. Towarzystwo obficie raczyło się alkoholem. Po wejściu Wasiukiewiczów, którzy usiedli przy jednym ze stolików, Wildstein zaczął bardzo głośno wyrażać swoje opinie o działalności członka Ruchu Narodowego. Ten ostatni nie reagował na zaczepki. Świadkiem tych zdarzeń był znany m.in. z produkcji "Historii Roja" reżyser, Jerzy Zalewski.

  - W pewnym momencie Wildstein wstał i poszedł do toalety z butelką w ręku. Po wyjściu z toalety dosiadł się do stolika Wasiukiewiczów i zaczął ich wyzywać. Wasiukiewicz powiedział do niego: "Idź stąd człowieku" - odpowiedź nie spodobała się redaktorowi GPC, ponieważ w następnym momencie rzucił się na działacza Ruchu Narodowego. - Pijany Wildstein przewrócił stolik, uderzył Wasiukiewicza butelką w głowę, a potem próbował to samo powtórzyć ze szklanką. Wasiukiewiczowi otworzyła się rana na głowie i popłynęła krew. Po chwili zakrwawiony był też Wildstein, który pokaleczył się szklanką, chcąc ponownie uderzyć swoją ofiarę. Doszłoby do gorszych rzeczy, gdyby obecny na miejscu klient lokalu, który siedział obok, nie powstrzymał Wildsteina. Żona Wasiukiewicza pomagała mężowi i starała się zrobić zdjęcie. Wtedy rzucił się na nią kolega Wildsteina, który razem z nim uczestniczył w popijawie. Jego z kolei powstrzymałem już ja, ponieważ zdążyłem dobiec na miejsce - mówi Jerzy Zalewski.

  Jeden z gości obecnych w lokalu ściągnął na miejsce policjantów, od których roiły się wczoraj okolice pl. Zbawiciela. Funkcjonariusze zatrzymali Dawida Wildsteina i na tym awantura się zakończyła. Warto jednak zapytać - dlaczego do niej doszło? Wydaje się, że powodem są liczne publicystyczne spory pomiędzy Wasiukiewiczem a Wildsteinem w ostatnim czasie. Redaktor GPC, znany z ostrego, nierzadko chamskiego języka, widocznego w internetowych wpisach, przekroczył tym razem jednak nie tylko granice przyzwoitości. Dopuścił się fizycznej napaści na rannego człowieka, która tylko dzięki interwencji innych gości lokalu nie zakończyła się, jak twierdzi Jerzy Zalewski, ciężkim pobiciem Wasiukiewicza i jego żony.

  Komentarz: Wydaje się, że Dawid Wildstein uległ amokowi, który sam od dłuższego czasu nakręca. Ten amok widoczny jest w atakach na Ruch Narodowy, insynuacjach i kłamstwach jakie można czytać m.in. na łamach Gazety Polskiej Codziennie czy portalu Fronda. Głównym powodem jest pryncypialne stanowisko narodowców w sprawie Kresów Wschodnich. W kontekście polityki zagranicznej Ruch Narodowy formułuje stanowisko oparte o polski interes narodowy a zarazem krytyczne wobec wspierania banderyzmu na Ukrainie i kultu ludobójczej formacji UPA. Bierze w obronę m.in. takie postacie jak ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Dla centroprawicowych mediów skupionych wokół PiS jest to pretekst do nieustannych ataków na środowiska narodowe i najbardziej kuriozalnych zarzutów w stylu "agenci Putina". Słusznie Rafał Ziemkiewicz nazwał ostatnio ten około-pisowski festiwal nienawiści "nową michnikowszczyzną". Wczorajszy bandycki napad redaktora GPC na działacza Ruchu Narodowego i jego małżonkę tylko to potwierdza.

  AK Ps. Jak widać Mossad w natarciu. Młody Wildstein, to obok swoje tatusia, jedna z najohydniejszych postaci współczesnego polskiego bagna. Wybił się po plecach ojca do roboty dziennikarza w pisowskiej prasie i wydaje mu się, że jest guru polskiej prawicy gdy tymczasem jest żenującym pajacem, już nawet jak na sakiewiczowskie media chyba zszedł poniżej wszelkich standardów... a Sakiewicz dostał właśnie nagrodę uznania od banderowskiej ubecji, czym szczyci się w swoich mediach. To zdegenerowane środowisko GP pasuje zdecydowanie do swoich kumpli spod znaku UPA. Te same obyczaje i nawyki... Myślę, że ich owocna współpraca będzie się jeszcze rozwijać :) Zawrzała koczownicza krew. Zawsze mówię, że chazarscy żydzi to chałatowa hołota i lumpenproletariat. Członkowie chazarskiej diaspory myślą że są już panami w Polsce. Niech się najpierw pochwali swoim komunistycznym dziadkiem, któremu wraz z jego ojcem przestało się podobać po 68 w prl-u jak stalinowców moczarowcy pogonili. Mam nadzieje, że ten bandycki atak skończy się w w sądzie. I chazarski bandyta zostanie skazany prawomocnym wyrokiem sądu choć w to wątpię, tam tacy sami jak on lub służalcze wobec nich szabesgoje..
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:30:32
  Dziekuję za link do http://www.jewish.org.pl/index.php/wiadomopci-mainmenu-57/3275-nagroda-adl-dla-kard-dziwisza.html. Tekst obrzydliwy!
  I pomyśleć jak tylko jeden Żyd - kolega z klasy może zmienić świat. Nazywał się Jerzy Kluger. Przyjaźń została wynagrodzona prawdziwym cudem: Jan Pawel II został świętym.
  (Co nie znaczy że zapisuję się do znikomego obozu Robespierre Wojtasa, który nawołuje do likwidacji wszystkich Katolików oraz zburzenia kościołów za karę.)
  Jestem pewien, że są metody na to aby wykopać cyrkle z kościoła.
 • @Zdzich 01:12:58
  // Wojtasa, który nawołuje do likwidacji wszystkich Katolików oraz zburzenia kościołów za karę.//

  Gdzie i kiedy tak napisał? Znajdź lepiej jakiś przykład...
 • @vortex 13:59:41
  ---- ::: )))) on sam jest pułapką dla Was !!!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 05:27:40
  Nie ma problemu. Ostanio tutaj:
  "Hofmana & CO należy rozstrzelać? Jestem za. I resztę też. Cat - Mackiewicz twierdził, że należy tak 10 000 swołoczy się pozbyć. I wtedy będzie dobrze. A jak nie da się znaleźć 10 000 swołoczy - to do liczby dobrać z uczciwych. Jestem za. W pierwszej kolejności z uczciwych brać tych co za dużo gadają i piszą.!!!" - Krzysztof J. Wojtas 14.11.2014 00:16:17
  Tak na wszelki wypadek aby nikt nie pozostał "jednym z warunków odnowy powinna być likwidacja partii politycznych." - Krzysztof J. Wojtas 14.11.2014 10:11
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 05:27:40
  PS: Zobacz co Terminator Robespierre Wojtas wypisuje choćby tutaj: http://cygnus.neon24.pl/post/115190,rzeczpospolita-fis.
  Wydaje się, że Georgij Iwanowicz Gurdżijew (http://pl.wikipedia.org/wiki/Georgij_Gurd%C5%BCijew) to jego dziadek. :))
 • @Zdzich 18:06:49
  A gdzie tu jest o katolikach i kościele?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:37:26
  Bylo dużo i przedtem. "Należy tak 10 000 swołoczy się pozbyć. I wtedy będzie dobrze. A jak nie da się znaleźć 10 000 swołoczy - to do liczby dobrać z uczciwych." - to też o Katolikach.
  Nie spędzę czasu na wyszukiwanie wypowiedzi tego wariata - Tobie będzie łatwiej.
  Poza tym, uważam że NEon powinien mieć jakąś linię max tolernacji na obelżywe wyzwiska wypisywane przez zdenerwowanych wariatów.
  Gdzie? Tutaj: Krzysztof J. Wojtas 16.11.2014 01:17:37

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej