Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 18793 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Zawodzenia starego capa z Gdyni czyli o sławie Spiritka L.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Często zadawano mi pytanie dlaczego pozbyłem się z NEonu24.pl takiego świetnego blogera jak samozwańczy szef Dyletantów - jazgdyni.

Sam o sobie mówi ostatnio inaczej, bardziej w sumie adekwatnie - stary cap lub w chwili większej szczerości - stary idiota. Kto nie wierzy może sprawdzić.

Wszystkich zaciekawionych muszę uspokoić, wiedziałem co robię! Nasz zacny exkolega dobrał sobie do współpracy kilku (też wyrzuconych stąd) komentatorów. Sama śmietanka blogosfery - plagiator, lizusek i znawca pisma obrazkowego (bo pisanie jeszcze przekracza jego możliwości).
Wszystkich łączy jedna podstawowa cecha - tak kochają i szanują kobiety, że tylko sie od nich uczyć. Długo by cytować pieszczoty, jakimi obdarzaja nasze portalowe koleżanki...

Wysłałem go z ogromnym żalem w świat ale wiedziałem, że lepszej reklamy mojej skromnej osobie nie zrobi nikt!
I oczywiście nie pomyliłem się. Zacny cap z Gdyni, którego stan wg. osób znajacych go osobiście podobno bliski jest delirium tremens nie widzi białych myszek tylko wszędzie SpiritoLibero! Nie wiem jak nauka się do tego odniesie ale ja póki co mam darmową reklamę. Każdy bloger jest trochę próżny i łasy na rozgłos czemu więc ja miałbym być inny?

Nie dalej jak dziś mój ulubiony pijarowiec wysmażył następną notkę, w której sławi moje cnoty i zalety. Stała się jednak rzecz niezrozumiała - notka została zwinięta przez administratora i schowana do piwnicy. Czyżby szanowny Gawrion poczuł się zazdrosny o atencję, którą poświęca mi cap z Gdyni? No bo nie chodziło mu z pewnością o sprawy estetyczne tudzież merytoryczne...
A może ta rzekoma "wolność słowa" w "niepoprawnej" piaskownicy to pic na wodę fotomontaż? No bo jak inaczej wytłumaczyć taka brzydką, cenzorską operację? Gawrion, a fe!

Żeby jednak mój ulubiony cap z Gdyni nie poczuł się całkiem opuszczony i nie stracił zapału do pracy to ja puszczę większe fragmenty tej świetnej notki tutaj, na NEon24.pl.
Niech wszyscy wiedzą gdzie panuje prawdziwy pluralizm i wolność słowa, a co!

No to jazda!

// (...) O co z tym Klubem Dyletanta chodziło?

Może rzeczywiście jestem bufonem i megalomanem, jak to sprytnie zauważył biedny bloger Jinks? Jednakże prawie od początku mojego dosyć ostrego i zdecydowanego pisania zaczęły za mną łazić różne mendy. Jeden nawet założył specjalny blog wyłącznie na mój temat, w którym bezcześcił moją rodzinę i opluwał mnie regularnie. Sporo miałem i mam takich hejterów.

Stworzony przeze mnie Klub Dyletanta dostał zakładkę na Nowym Ekranie, od świetnego ówczesnego redaktora naczelnego Andariana, którego niestety służby, coraz bardziej opanowujące ten portal, szybko się pozbyły.

Klub był salonem myśli niezależnej, zdrowo-rozsądkowego oderwania się od głupot bieżącej propagandy i wyśmiewania idiotyzmów waadzy. Mogło się to agenturze nie podobać i się nie podobało.

Gdy na naczelnego tego portalu wsadzono bardzo aktywnego propagandzistę Spirydona Wasiliewicza Ruszkiewicza, to KD stał się solą w oku nowego naczelnego.

A gdy się okazało, że moje prywatne śledztwo doprowadziło do faktów, że właściciel i formalny założyciel Nowego Ekranu, pan Ryszard Opara, nie jest takim sobie świetnym doktorem, który dzięki swojej inteligencji i przedsiębiorczości, dorobił się milionów dolarów, a raczej był nadzorcą funduszy, które tajne służby wyprowadziły za granicę, agentura powiedziała dość, a Spirydonowi polecono usunąć mnie z portalu, przejąć Klub Dyletanta i zwalczać Kamińskiego wszelkimi sposobami w całej blogosferze.

Zadaniowiec Ruszkiewicz zabrał się ostro do roboty. Nie tylko ja byłem na jego celowniku. Szybko oczyścił Nowy Ekran, wkrótce przemianowany na Neon24.ru, jaskinię promoskiewskiej agitki, z ponad dwudziestu patriotycznie i antymoskiewsko nastawionych blogerów. Egoistycznie i bufoniaście skoncentruję się na sobie i Klubie. Ruszkiewicz, przy pomocy niesławnej <sigmy> i jeszcze paru pomniejszych leszczy, jak choćby m.in. tadman, czy patria rozpoczął atak. Sigma zaatakowała KD od środka, a Spirydon, faktyczny decydent neonu (raczej wykonawca decyzji agentury) ze strony redakcji portalu.

Przejęto mój cały dotychczasowy dorobek blogerski z tego portalu, zamknięto dostęp do mojej własności. Klub, czyli w tym wypadku moją zakładkę przejęto, pozostawiając bezpańską, by powoli jej waga coraz bardziej malała. A wspomnę, że w swoim czasie był to nabardziej czytany obszar neonu, a w Klubie pisało nawet ponad czterdziestu najlepszych blogerów portalu, w tym późniejsi zdrajcy <sigma>, KOSSOBOR, Patria/Astra, Trybeus, czy tadman.

 

Tym zdrajcom polecono w dalszym ciągu dewastację i zniszczenie. Tym razem celem został portal niepoprawni.pl. Nagle, po długiej przerwie śpiochy powróciły.

Okazało się, że właściciel portalu Gawrion został naznaczony do zniszczenia, jak wyśledził i przegonił z NP zadaniowca Spirydona Libero Ruszkiewicza, kryjącego się pod wieloma nickami, który nagle stracił możliwość własnoręcznego rozwalenia portalu.

Dlatego musiała nastąpić inwazja. Zjednoczone siły harcowników z neonu przypuściły atak na wszystko co kolidowało z kremlowską propagandą i agenturalnymi zadaniami wiadomych służb.

 

A ja, jak dobry wojak Szwejk, znalazłem się nagle w centrum wojennej zawieruchy i wraz z grupką przyjaciół staramy się przeciwstawić sowieckiej nawale.

 

Kolega Bibrus zaproponował pokój... Jak to się skończyło można zobaczyć w komentarzach. Wrzask i wycie agentury zaniepokojonej możliwym pokojowym scenariuszem był okrutny.

Oni nigdy się nie zgodzą by na niepoprawnych.pl zapanował spokój i harmonia. By portal ten rósł w siłę i coraz lepiej i szerzej przedstawiał prawdziwie patriotyczne stanowisko w interesie Polaków i Polskiej Racji Stanu.

Chcemy Polski suwerennej i wolnej od wszelakich wpływów, w tym ruskiej i niemieckiej agentury. Oraz oczywiście naszej agentury, która jest niesamodzielnym narzędziem w rękach wrogów Polski.

Dlatego trzeba niepoprawnych.pl i nas wszelkimi siłami zwalczać.
//

Link do całości niepoprawni.pl/comment/1448982#comment-1448982

 

Prawda, że zdolny capik? Gdzie ja bym znalazł takiego drugiego pijarowca i to jeszcze zupełnie gratis?

W komentarzach też nie zapomniał o mnie. zwracając się do naszej koleżanki Astry rzucił:

//A żegnaj, żegnaj, nowe zadanie czeka! Twój szef, a może nawet coś więcej, nie wiem..., towarzysz kapral Spirydon Wasiljewicz Ruszkowoj, przystąpił właśnie do wybielania komunistycznego bandyty Moczara (kto nie z Mieciem, tego zmieciem...). Potrzebne wszystkie ręce do mieszania gnoju! (...) Panie Boże Kochany!!! Ten długonosy i o rozbieganych oczkach oraz śliskich łapkach chałaciarz wybiela Moczara!
Syjon zacznie się ściskać z Palestyną.
//

Jak sami widzicie, tej klasy impresario to nie ma nawet tow.dr.Targalski! Jemu cap z Gdyni poświęca jednak dużo mniej czasu niż mojej skromnej osobie. Ale to chyba dobrze bo ja jestem dopiero na początku mojej drogi do slawy :)

KOMENTARZE

 • @
  Wy się jednak lubicie i żyć bez siebie nie możecie; wiadomo - Pomorzaki;-)))

  PS. W tej Gdyni to pozostały już tylko resztki szabrowników - co się dało to rozkradły "grube misie", teraz to tylko resztki dla "leszczy".
  A co tam robi ten Twój znajomek?
 • @Prof. Nathanel 06:03:09
  Masz rację, nikt nawet nie chce splunąć. Mi się po prostu zrobiło żal biedaka...:))
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:32:12
  No wypraszam sobie! Ja nie jestem żaden "Pomorzak" tylko Kujawiak.
  To ponoć ta gnida jest "autochtonem" kaszebskim. Coś pewnie jak Tusk.
 • Nie no Ruszkiewicz... naprawdę .. wszędzie Cię promują :)))))))
  A mnie obok Ciebie jak promują !!
  Mindzio - plagiator dopadł nas nawet na Frondzie... jaja normalnie :))

  //Mind Service Lis 3, 2014, 2:20 rano
  usuń komentarz

  To prowokacja Astro / Patrio, nieprawdaż? Co Ty knujesz tym razem z Ruszkiewiczem? Czytając ten artykuł przecierałem oczy ze zdumienia. Co Ci się tak nagle odmieniło że z fanki Putina stałaś się nagle jego krytykantką? Zaraz też wszedłem na to neonowe ścierwomedium i co ujrzałem? - Spiritusa spijającego Ci miód z dzióbka. Na ruskiej tubie propagandowej do tej pory nie był możliwy żaden krytyczny głos względem Rosji. Czyżby Ruszkiewicz porzucił służbę na Kremlu i dostał w końcu zatrudnienie w hasbarze, o co się od dłuższego czasu starał? I stąd ten wpis - jawnie wrogi Moskalom?
  A może to tylko pozoranctwo mające omamić niezorientowanych i namieszać ludziom w głowach? Bo na lizaniu rowa Putlerowi coraz gorzej się wychodzi i nawet pompowanie odsłon nie pomoże już NeOnowi24.ru? Widać zresztą jak kolejne szczury uciekają z tego tonącego okrętu: ruska grupa AdNovum, teraz Zygmunt Białas. Opara przestał płacić? Mnie to nie dziwi. Putler przestał płacić to i Opara przestał. A "Prezes Fundacji" zaczął już rozglądać się za nowym zajęciem? Niedawno przebąkiwał, że pojedzie w podróż na Syberię. Przekaż mu, zeby pojechał i już nie wracał. Tam jest miejsce dla takich zdrajców jak on.

  Ps. czekam na kolejny wpis, aby przekonać się, czy to jest trwały trend z tą negatywną oceną Rosji, czy też to był tylko jednostkowy wybryk, być może pod wpływem...//

  No i gdzie Ty biedaku na Syberię się wybierasz, będą jakieś relacje stamtąd ? :)))))))))))))))))))))))))))))
 • @Astra 15:25:28
  Tutaj link : http://www.fronda.pl/blogi/astra/miedzy-nami-slowianami,41006.html
 • @Astra 15:26:54
  Podesłałem tam parę "wyczynów" mendy usługowej bo pewnie na Frondzie jeszcze nie znają tej kanalii.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:45:30
  Piszę tam już dosyć dawno i nagle... "przecieram oczy ze zdumienia"i co widzę menda się pojawiła ! :).
  To jest takie ... nie wiem jak nazwać, ale chyba właśnie ubeckie...
  albo jak tutaj często piszą żydobolszewickie.
  Przeinaczanie faktów, pomówienia i to... ordynarne ubliżanie.
  Tam się czasem ludzie spierają, najczęściej jednak panuje zdrowa dyskusja i nagle ... menda ze swoimi kanackimi przemyśleniami..
  Dzięki, że chciało Ci się te jego linki do plagiatów zamieścić, mnie odzeszła ochota do jakiejkolwiek dyskusji.
  Dobrze, że nie pojechał tekstem z NP, no wiesz, że chce portal
  ratować :)))))
  Wstyd się przyznać, że w ogóle się zna takiego lumpa, no mówię Ci wstyd jak cholera ...
 • @Astra 16:17:13
  A Ty go znasz? Przecież to zwykła anonimowa wsza internetowa. Po prostu tchórz opłacany przez hasbarę.
  Kamiński to też idiota ale przynajmniej nie wstydzi się nazwiska. Choć gdyby rodzina wiedziała jak je plami to by mu zrobili dożywotni szlaban na komputer.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:27:47
  No znam wirtualnie... zapomniałam nadmienić, że to wirtualny lump :)))
  W końcu prawie wszyscy znajomi z portali na których piszę, są raczej wirtualni, co nie znaczy, że nie można porozmawiać z nimi, nawet nie zgadzając się.
  Tak się zastanawiam skąd aż taka nienawiść? dla mnie, żeby nie fakt, że ci goście są szkodnikami w blogosferze, to było by jedynie żałosne...
  Przecież jakieś przyczyny muszą być?
  Wychodzi na to, że moje poglądy w ogóle znaczenia nie mają, bo ten kundel doskonale wię, jakie mam zdanie na temat Putina... tutaj chodzi o coś innego i masz rację, to musi mieć związek z płatnościami chasbary....
  fuj.. !
 • @Astra 16:40:26
  Dokładnie - kasa, misio, kasa :) Do takiej roboty nie trzeba mieć zbyt wielkich kwalifikacji, tupet i umiejętność kopiuj/wklej. Przecież menda usługowa nic jeszcze sama nie napisała. Teraz chociaż nauczył się linki wstawiać, duży postęp :)

  A Cap to zwykły mitoman i megaloman. Nudzi się to chce zabłysnąć, tylko nie wie czym. Na razie to najlepiej wychodzi mu lizanie.
  Zauważ, że z wielkiego "szefa" dyletantów stał się pośmiewiskiem i zostało mu ze trzech przydupasów, jeszcze głupszych jak on.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:04:10
  Ale, że Ty takiego szefa na polecane nie dałeś?
  A Ty wiesz jak on cierpi? :)))))
  Gawriona, jak go do piwnicy spuścił, to Piłatem nazwał :)
  Ciekawe, czy na NP też zaczną się mnożyć nicki, menda już założyła neon24ru, ale coś zamilknął ostatnio, a szef też w końcu jest
  "czujne oko" :))))))))))))
  niech się bawią ... chociaż zabawni nie są...
 • @Astra 17:21:02
  Na Polecane??? Żeby mu sie w głowie po przewracało ze szczęścia? Niech się cieszy, że go w ogóle zauważyłem. Ja nie mam mani prześladowczej tak jak on.
  Zauważ, że nikt nawet nie chciał skomentować tych jego pomyj. I ja to doskonale rozumiem i doceniam. Takiego dupka trzeba po prostu ignorować aż w końcu sam się zadławi swoim jadem.
  Jak już go Gawrion spuszcza do piwnicy to naprawdę trzeba się nad nim litować.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Cześć!
  Ja to przeleciałam jednym okiem, ten tekst Kamińskiego.
  No cóż, sądzę, że to są objawy nicnierobienia, nieważności w życiu na lądzie, życie zastępcze - w necie, plus cechy osobowościowe plus problemy psychiatryczne, w tym syndrom wyparcia, który całkowicie zaburza facetowi pamięć i rzeczywistość, i mania prześladowcza, którą tłumaczy wszystkie swoje obsuwy.
  A przechwalanie się, co to nie jadł i nie pił - to już dno i siedem metrów mułu. Jakieś kompleksy leczy w ten prymitywny, gminny sposób?

  Na niepopki nie wchodzę, chyba, że ktoś podeśle linkę. Tak więc nie robi mi, czy to padnie, czy nie padnie. Zwłaszcza, gdy zarządza tym TevelDe. Żadnych sentymentów.
  Kamiński podlizywał się Oparze jak się dało /a wcale nie musiał!/, teraz neon nazywa "ścierwem". Teveldemu też wchodził bez wazeliny /pahdą!/ - ciekawe kiedy i jak go nazwie?

  Jedyna rada - O L E W A Ć dziada. Nie ma nad czym się zastanawiać. Szkoda czasu.
 • :))
  ..no cóż...ciężko być DonKiszotem w wirtualu Spiryto ...nie dziw się i nie wyśmiewaj...jako współczesny DonKiszot ma przynajmniej trzech sanczopansów...toż to siła jest :))

  ...ciekawostka... zostałem zgłoszony przez Mindlę Usługową, bo ośmieliłem się mu napisać w komencie, aby "mnie cmoknął w rzyć"...widocznie cmoknięcie w rzyć ma siłę rażenia he he he..jak tenz gdyni pisze w komentach o "cipuleńkach", to jest okej
  ...Puławianie kontratakują :))
 • @KOSSOBOR 23:18:21
  Nie mam czasu ani kwalifikacji, zeby zajmować się przypadłościami capa, od tego są fachowcy. Ale z pewnością jest to jakaś przypadłość znana nauce. Szczęście w nieszczęściu, że już praktycznie nikt nie daje sie nabierać na jego zawodzenia. To napawa optymizmem.
 • @trybeus 23:49:40
  //...Puławianie kontratakują :))//

  Oni są niestety w ciągłym natarciu, taka "rasa". I ciągle mogą liczyć na takich szabesgojów jak cap.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej