Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
501 postów 22544 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Tow.Targalski czyli (po)tworkowe neverending story

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Najkorzystniejsze zachowanie jest zawsze strzelać. A potem patrzeć co dalej".

Zaglądam czasami do tzw. strefy "wolnego" słowa nadrednacza Sakiewicza (tego samego, który po nocach bajerzy z samym Marszałkiem Piłsudskim) i jego wiernego druha - tow.Targalskiego. Nie mam tyle czasu co tow.Targalski (który ponoć NEon24.pl ustawił jako stronę startową) ale czasami z obywatelskiego obowiazku zajrzę na zbrojne ramię strefy "wolnego" słowa czyli naszeblogi.pl gdzie tow.Targalski jest niepodzielnym panem i władcą i z namaszczenia swojego pryncypała - nadrednacza Sakiewicza realizuje misterny plan derusyfikacji i desowietyzacji zindroktynowango społeczeństwa polskiego.
Jego kompetencje w tym zbożnym dziele są nie do podważenia.
Jako, że przez całe swoje dorosłe życie był aparatczykiem jedynej słusznej Partii (na etacie Wallenroda z pewnością) a teraz znalazł przytulisko w Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego. (Przykro pisać ale to ta sama Alma Mater, która uhonorowała doktoratem honoris causa i pamiątkową tablicą pewnego bandytę i terrorystę, absolwenta tej uczelni - Mietka Bieguna).

Tow. Targalski całe życie pracował z poświęceniem, żeby w podeszłym wieku też mieć z czego żyć. Ciekawy sposób na życie. Jeśli ktoś teraz jest w wieku ok. 30 lat niech przyjrzy się uważnie drodze życiowej tow.Targalskiego i wyciągnie konstruktywne wnioski co do swojej dalszej kariery zawodowej.

Muszę przyznać, że niewiele w mediach jest w stanie zaskoczyć ale tow.red. dr Targalskiemu udaje się to dość często.
W tym miejscu muszę serdecznie podziękować jednemu z moich ulubionych blogerów, Panu Ewarystowi Fedorowiczowi, który prowadzi samotną orkę na ugorze (w tym przypadku chodzi o naszeblogi.pl). Jak długo dane mu będzie prowadzić tę nierówną walkę i kiedy tow.Targalski skonfiskuje mu lemiesz i chabetę to nie wiem ale sadzę, że to już kwestia bardzo krótkiego czasu.
(Panie Ewaryście, nie bój Pan żaby, ma Pan gwarantowane miejsce na jednym z wiodących portali blogerskich, który jak wspomniałem wyżej jest stroną startową tow.Targalskiego).

Otóż pan Ewaryst Fedorowicz popełnił wczoraj notkę bedącą logicznym rozwinięciem genialnych rad strategicznych tow.dr.Targalskiego z rzeczonego Studium Europy Wschodniej UW. Notka pod adresem naszeblogi.pl/49173-ukraincy-musza-przestac-strzelac

Dzięki niej dotarłem do tekstu źródłowego, który, przyznaję ze wstydem, umknął mi. niezalezna.pl/58626-ukraincy-powinni-strzelac-do-tzw-konwoju-humanitarnego
 

A szkoda bo ogrom wiedzy strategicznej przybocznego nadrednacza Sakiewicza (tego samego, który na kocie zamiaruje popędzić bić Moskala) jest porażający i zwala z nóg.

Kilka cytacików dla zachęty:

//W opinii eksperta ds. polityki wschodniej, ( to o tow.dr.Targalskim) z powrotem ciężarówkami do Rosji mogą zostać wywiezieni przede wszystkim ranni terroryści i żołnierze. – Pozostając na miejscu, obciążają stronę walczącą, a gdy są schwytani - składają zeznania. Trupy są wygodniejsze, bo zeznań nie składają – stwierdza dr Targalski.//

Albo to:

//W tej sytuacji Ukraina powinna walczyć z tzw. konwojem humanitarnym, strzelać. Najkorzystniejsze zachowanie jest zawsze strzelać. A potem patrzeć co dalej – podsumowuje Targalski.//

Prawda, że tow.dr.Targalski to wybitna jednostka?

Najciekawsze jednak są zwykle dyskusje pod takimi tekstami. I tu muszę przybić piątkę (wirtualną) tow.dr Targalskiemu za to, że nie uchyla się, tak jak jego pryncypał, od polemiki z oponentami. Nie ma ich zbyt wielu (większość jest profilaktycznie wycinana a'priori) ale nawet tym, którym uda się jakimś cudem przecisnąć przez gęste sito moderacji strefy "wolnego" słowa tow.Targalski nie odpuści i zaraz widać jak wielkiego formatu to publicysta.
Kilka próbek dotyczących wzmiankowanego tekstu.  Miażdżące odniesienia do cytowanej wyżej notki Pana Ewarysta Fedorowicza:

//Rosja i Niemcy Polski nie odpuszczą, a zrobią co chcą, więc musimy się już poddać. Najlepiej od razu przyłączyć z własnej inicjatywy do Rosji.
Pana triumf w sprawie Ukrainy jest przedwczesny.
W polityce decyduje siła. Dlatego najpierw sią strzela. a potem parzy dalej: strzelać z cięższej broni, czy negocjować
.//

Albo to:

//Strzelać mają nadal, tylko więcej i z cięższej broni.
Poddanie sią do właśnie brak uma byłby z ich strony, a kapitulacja, którą Pan doradza oznacza:
1. potwierdzenie Pana nienawiści do Ukrainy
2. poparcie dla ruskiej agresji i planów zwasalizowania całej Europy.
3. Tu nie ma miejsca dla propagatorów podporządkowania Ukrainy Rosji, a wraz z nią Polski, bo taka jstkonsekwencja. Poniał?
//

i jeszcze to:

//Amunicję mają. Chodzi o b. zaawansowany sprzęt. USA będą musiały go dostarczyć lub znikną ze sceny politycznej w perspektywie kilku lat. Putin może nawet zająć Kijów, ale co innego zająć miasto/terytorium, a co innego je utrzymać. To dopiero początek konfliktu, w wyniku którego Rosja upadnie. A Pan radzi zamiast walki (przygotowują partyzantkę) kapitulację. To dlaczego Polska ma nie skapitulować, bo nas zmuszą.

Nie posądzam Pana o tchórzostwo, bo zbyt Pan wszystkich i wszystkiego nienawidzi, więc pozostaje tylko świadome poparcie dla imperialnych celów Rosji. To dopiero początek konfliktu zbrojnego a nie koniec, nawet jeśli Poroszenko okaże się zdrajcą.

Niech się Panu przyśni Wielka Rosja, do której nikt nie strzela. Przynajmniej we śnie spełnią się marzenia

Człowiek wolny walczy do końca, niewolnik poddaje się od razy lub przy pierwszym niepowodzeniu
.//

Innemu zaś wątpiącemu w geniusz tow.Targalskiego na zapytanie:

//Panie Targalski zaczął już Acan strzelać czy potrzebuje do tego nie swoich rąk?// nasz dzielny polemista ze strefy "wolnego" słowa odparł:
//Zaczął Pan już lizać d. Putina czy potrzebuje Pan cudzego języka?//

Takich perełek jest oczywiście więcej ale nie chcę pozbawiać Was przyjemności i odsyłam do linkowanych tekstów.

Przyznam sie jednak z dumą, że czytając takie wypowiedzi jak nadrednacza Tomusia Sakiewicz czy jego wiernego drucha tow.dr.targalskiego zaczynam ze spokojem patrzeć w przyszłość. Ten pierwszy, dzięki nocnym pogaduchom z Dziadkiem, wie co należy zrobić w tej delikatnej sytuacji, jaką jest wojna domowa na Ukrainie a drugi wie jak postepować z zastanymi tam ludźmi. najpierw strzelać a potem "patrzeć dalej".

Dzięki towarzyszu doktorze Targalski, dzięki panu wraca mi chęć do życia i widzę przed nami świetlaną przyszłość. Pańska postawa to dowód na to, ze nawet najbardziej zatwardziały grzesznik może się nawrócić i radują sie Niebiosa.

Czyż może zginąć kraj, który ma takich ...synów?
 

KOMENTARZE

 • @Nathanel 14:37:40
  No nie wiem...
  Mam pieska wielorasowca ale on ma bardzo jednoznaczną tożsamość.
  Może u ludzi jest inaczej?...
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 14:49:44
  .
  dr Jerzyk van Targallski , opoka patriotyzmu , od emigracji az do czasöw wspölczesnych XXI wieku . Malownicze ksywki operacyjne z nadania badz wyboru wlasnego : Jurek , Zecer , Targ ,Głos , Antyk z lat 1978 - 1989 pozielenialy patyna wspomnien na miedzianej blaszce w albumie rodzinnym - str 16.
  W czasach minionych ale jakze chwalebnych dr Antyk podlegal SOR czyli sprawie operacyjnego rozpoznania , z przydzielonym sluzbowo kryptonimem , uruchomionym zrödlem informacji przy pomocy ktörego zbierano materialy o zwiekszonym budzecie i nakladzie na srodki operacyjne czyli podsluchy , ochrona calodobowa , kurwy , wöda, knajpy etc .
  Oddanie honoru w toalecie nie obylo sie bez nadzoru i bylo czysta przyjemnoscia wolnosci wlasnej dr Antyka .
  Dzialania SOR konczyly się zwyczajowym werbunkiem do współpracy a uzyskane informacje w wyniku działań operacyjnych przekształcano w materiały śledcze i sprawę kierowano do sądu. Sadu dla nieletnich w tym wypadku .
  Zartowalem ( sic! )
  8-)))
  Ale nie dla dr Antyka .
  Nasz bohater umknal ubeckiej sieci krwiopijcöw i mordercöw i po uzyskaniu legalnego paszportu , rok nomen omen 1984 odjechal spokojnie do Paryza .
  A TU leszcz ciekawostka, juz bez strusich jaj, GRUPA Operacyjna Warschau akta Stasi :
  http://www.niepodleglosc.org/Polish/Informacja_o_Niepodleglosci/1997_Mianowicz_Tomasz.htm
  Ozeszkurwafastystowska bladz - strus z berlinskiego dworca ZOO .
  Yeaahhhhh...

  20 IV – 16 V 1978 rozpracowywany przez Wydz. III KS MO w ramach KE krypt. Jurek; od 11 IX 1979 w ramach SOR krypt. Zecer; od 31 I 1980 przez Wydz. III-2 KS MO w ramach SOR krypt. Targ; 29 IV 1980 – 24 XI 1983 przez Wydz. III-2 KS MO/SUSW w ramach SOR krypt. Głos; 10 VII 1984 – 15 VI 1989 przez Wydz. III-2 SUSW w ramach SOR krypt. Antyk.
 • Aniolek Nathanel 19:04:33
  .
  Podaj leszcze bo sam jestem ciekawy co to za bydle z dr Antyka .
  Szkopy maja kwity ale to trzeba miec uprawnienia by wejsc do srodka .Jest rozbieznosc w dacie wyjazdu do Francji jak w kazdym zajebistym siwi dr Antyka .
 • Aniolek Nathanel 19:04:33
  .
  A co to za trudnosc dowiedziec sie prawdy , to tylko kwestia money .
  Placisz i masz dokumenty oryginalne , niemieckie , rosyjskie ,polskie , angielskie , amerykanskie nawet chinskie . To tylko wysokosc kwoty do zaplacenia za informacje . I trzeba wiedziec gdzie kupic i od kogo .
  Nic wiecej .
 • Aniolek Nathanel 20:07:30
  .
  Nie rznij glupa , to nie zbieranie makulatury czy zlomu do skupu tylko PRAWDA o gosciu co sie patriotom nie klanial . Leszcz wklejony przez Stirlitza to tlumaczenie oryginalnego dokumentu niemieckiego a nie spreparowanej falszywki chociaz moze i falszywka , wielebny sedzia VHuj van Stefan by wiedzial .
  Bez uprania tego göwna zawsze w Polsce bedzie kaszana i döl z wapnem dla pytajacych , az wszyscy poumieraja .
  Jak nie wiesz a tylko zmyslasz , okey .. nie ma problemu .
  Takich postaci w Polsce jest multum .
  Dlatego jest gnöj i 3.999.999. emigrantöw, dlugi i zmyslony holokaust zydöw.
 • @Max von Stirlitz 20:39:04
  Salut Maximillien!

  Tak sobie głupio pomyślałem że jak się zbiera jakaś podejrzana zgraja to zaraz przyjmuje nazwę "LIBERALNO-DEMOKRATYCZNA"...
  LIBERALNO-DEMOKRATYCZNA Partia "Niepodległość', Kongres LIBERALNO-DEMOKRATYCZNY, LIBERALNO-DEMOKRATYCZNA Partia Rosji etc, etc...
 • @mania przepraszania 20:57:31
  Dobre spostrzeżenie. ;-)))))))))
  Jeszcze bym dodał - republikańska, i ewentualnie atlantycka. Kto to są "atlanci"??? Z jakiejś powieści SF? Przybysze z innego świata?
 • @vortex 21:15:51
  Proszę się się nie czepiać Atlantów!
  Czasami noszę ich pierścień.
  Podobno pomaga na drugi dzień po imprezie :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:19:48
  Podobno? Więc raczej nie pomógł...
 • @mania przepraszania 21:21:13
  Pomaga zawsze. W połączeniu z sokiem z kiszonych ogórków :)
 • pan mania przepraszania 20:57:31
  .
  Ave Maniek ,

  Jak trampkarzyna Donaldihnio chodzacy w porozu slubnej zostal fikcyjnym kanclerzem Mitteleuropa to facio co mial na blogu w klozecie napletka igora Jelenia janke GmbH kopalnie informacji w notkach o pilkarzyku wykasowal wszystko ( sic ! ).
  Bingo premium za KLD !
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:33:13
  A no to rozumiem :)
 • @Max von Stirlitz 21:51:11
  Jeszcze sklerozy nie mam i pamiętam tych pajaców z KLD jaki cyrk robili, a potem jak ludzie się z nich śmiali i ochrzcili "aferały"...
 • @Nathanel 22:00:52
  W tym co mówisz coś jest...
  Kilka lat temu zmieniłem diametralnie otoczenie i nawet woda z ogórków nie jest potrzebna.
  Ale i tak ją piję bo lubię :)
 • ...
  Naczelny cenzor IV RP ma ostry odjazd, słyszałem jednak o tym, że oni sami naprawdę wierzą w to, co wypisują, jednak nie dziwię się wcale, że PO wygra kolejne wybory przy takim poziomie pisowskiej retoryki, przecież oni nic innego nie piszą niżby sam nie napisał ataman koszowy z Majdanu jarosław ...
  Pozdrawiam
 • Mr.Nathanel 21:55:06
  .
  Okey-dokey , ksywa jest ksywa a co do reszty to epoki something pojebalos . Jakie donosy , jakie sledzenia ? Wyluzuj chlopcze bo zawalu w twoim wieku emerytalnym dostaniesz . Stroke .
  dr Antyk zajmuje dosc wysoka pozycje w mule Akwarium i neutralizacja göwnojada o ambicjach zlotej rybki to podstawa nowej, wolnej Polski . Wiesz gdyby jeszcze nie udawal patrioty to okey , gra w druzynie czerwonych KS LSD Zyrardöw i jest jasne ale lolek czyli dr Antyk posuwa wyobrazenia nie do przelkniecia .
  Moze dla Ciebie odpust Bozy i gosc jest hapi czytaj happy .
  Dla mnie
  NEIN .
  I pisz pisz dalej notki geograficzno-przyrodnicze z woalka cukru-pudru .
  Drukuj jak ten od druku Jan Gutenberg, właściwie Johannes Gensfleisch zur Laden zum Gutenberg.
  Bez zrozumienia ukladanki puzzle to tylko zaplecze dla ciemniaköw w kasynie_Leon23 .
 • @Nathanel 01:29:13
  //wg niego pisanie na Neonie prawdy o tych piszą niezależnie od prawdy w niepolskiej polskiej gazecie to grzech śmiertelny nie podlegający miłosierdziu cenzora.//

  No paczPan jaki pies ogrodnika :)))

  To teraz rozumiem, dlaczego pewien dupek z Gdyni tak mu rowa liże.
  No bo jakby tow.dr. sie na niego obraził to gdzie by dupek pisał? Zwłaszcza teraz, jak już nawet kogucik nie chce z nim "dyskutować".
  A tow.dr. lubi takich dupowłazów... :)))

  Ale kamień mi z serca spadł bo okazuje się, że jest w sieci jeszcze większy cenzor niż ja :))))))))))))))))))
 • arkan alias parkan CCTV Buda dla Kundla
  .
  Zryty beret plus spalona instalacja pod kopula umyslu to cechy wyjatkowo naturalne dla pokolenia wychowanego i zaszczutego w Polsce .
  Jestes doskonalym przykladem reliktu , muzealnego eksponatu epoki minionej vide Muzeum PRL w podziemiach Pekinu w Warszawce .
  Odwracasz pojecia pierwotne bawiac sie kindersztuba o körej wiesz tyle i przeczytales w sieci . Burak cukrowy o konstrukcji cepa tozsamosci .
  Na zapleczu kasyna_Leon23 az roi sie od takiego pospolitego motlochu udajacego sztuczna inteligencje .
  .
  ---Bierny, mierny ale wierny - pomyslal Doberman niem. wersja Chuck'a N. zdejmujac lapy z klawiatury laptopa .
 • A tu ostatni szloch dupka z Gdyni
  (jakby ktoś nie pamiętał - to taki typek, któremu dałem kopa w 4litery bo zanieczyszczał powietrze i miał wobec naszego portalu niecne, "imperialne" zakusy)

  Na następną, genialną uwagę strategiczną tow. dra:

  //Józef Darski 2014-09-02 [21:22]
  Dlatego trzeba zwiększyć działań ia wojenne by zmusić Zachód do działania. zachód nie chce działać i dlatego chce za wszelką cenę zahamować działania poprzez rosyjski rozejm. Trzeba utrudnić działania Makreli rozwijając działania wojenne//

  Odparł szlochając:

  //jazgdyni 2014-09-02 [21:49]
  Widzi Pan,

  jestem opluwany, jako pański poplecznik, tylko dlatego, ze mam takie same zdanie w sprawie Ukrainy.
  Nie potrafią, te wszystkie parobkowskie umysły wyobrazić sobie, że przeciwko agresji barbarzyńców muszą stanąć wojownicy.
  Budowy imperium nie da się przeciwstawić gadaniem i grożeniem palcem.
  Putina trzeba zniszczyć. Będzie przegrywał, to ruskie sami go powieszą. Bo idzie kolejna smuta.

  Ps. A kretynów należy nie tylko olewać ale tępić//

  A z tym ostatnim zdaniem zgadzam się całkowicie i stosuję aktywnie na portalu. Dlatego nie ma tu już dupka z Gdyni i paru jego wiernych kolesi :)))
 • Mr.Nathanel 01:29:13
  .
  Pisanie w blokowisku dr Antyka jest platne . Facio wynagradza wiernych towarzyszy swity , akolitöw wolnosci slowa .Money rozdaje przy zielonym stoliku by nie budzic podejrzen organöw skarbowych co do pochodzenia i zrödla pieniedzy . Tajemnicy korespondencji nie przestrzega w ogöle wlamujac sie do blokowch klatek i malujac elewacje na czerwono .
  TO komunistyczny swir , nieuleczalnie chory czubek na mesjanskie przywödztwo ukochanego , niesmiertelnego Narodu Polski vide partia z leszcza Stirlitza .
  Chloptas naczytal sie o Sergiuszu Piaseckim i podswiadomie utozsamia sie z bohaterem bezczelnie okradzionym przez skurwiela Wankowicza .
  Siwychujek strus z dworca kolejowego Gare du Nord w Paryzu .
  Yeahhhh...
  Sorry Winnetou za jazde po bandzie notek ale
  Ja tak to widze.
  Bez urazy.
  Nic osobistego .
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 08:34:42
  .
  Ozeszwkurwewyjebanabladz , dr Antyk-strus jest zlodziejem wlasnosci intelektualnej..
  Ja wymyslilem piekna Andzele von Makrel i jestem autorem a toto
  TOTO
  jak zwykle zawlaszcza bez zgody do publikacji nazwe wlasna .
  Ale to dobrze bo chloptas rzeczywiscie ma strone startowa kasyna_Leon23
  w kompie a ja myslalem , ze to jest zart Spiryto .
  Adrenalina z rana jak smietana bo prawdziwy dzentelmen nie pije przed poludniem.
  Na pohybel !
  8-)))
 • arkan alias parkan 09:40:28 CET
  .
  To granie w ping-ponga moza ciagnac do nieskonczonosci arkanie
  Adasiu Mialczynski :
  https://www.youtube.com/watch?v=SXWDuoMY_ek
  Depresja , skundlenie , rozpad osobowsci , zlogi umyslowe etc.
  Ja :
  Pas .
 • @Max von Stirlitz 09:11:23
  Jaki żart? Maxie... Ja z poważnych spraw nie żartuję.

  Gdybym miał więcej czasu (i ochoty) to pewnie mógłbym co drugi dzień podsumować złocisty słowotok takich tuzów jak Sakiewicz, Targalski, Barbur czy Gadowski. Kompromitują się codziennie na potęgę ale ja mam tylko dwie ręce i jedną klawiaturę :))))

  Swoją drogą można by zorganizować taki mały kącik satyryczny tylko do tego trzeba więcej wolontariuszy bo piszemy "per gloria" a nie dla kasy :)

  Sądzę, ze to dobry pomysł bo neonek dobija żwawym krokiem do 1,5 mln miesięcznych odsłon i nasze pisanie nie przechodzi niezauważone :)

  Jestem nawet gotowy zorganizować jakiś kącik dla tow.dr.Targalskiego, żeby mógł sobie polemizować. (Tylko czy Tomuś S. mu pozwoli?...:)))))
 • pan mania przepraszania 22:03:34
  .
  Maniek,
  partyjka lokalnych frajeröw gdanskich KS KLD Gdansk to sprytni piekni 30 letni od reklamöwek niemieckich z kolesiem w kapeluszu na banknocie 100DM .
  Wylegarnia sprzedawczyköw finansowana przez fundacje niemieckie z grubasem Helmutem w tle , tym od wödy z pijaczyna Borysem .
  Krzysztof Wyszkowski wie ale nie powie, chce biedaczyna zyc .
  Lista kurew politycznych KS KLD Gdanski jest az nadto wymowna .
  Nawet George Schettina jest , obecnie grzeje lawe .
  Dlatego ziemie odzyskane niemieckie ( sic! ) ida z powrotem we wladanie IV Reichu . Oficjalnie nigdy Reich nie ratyfikowal ukladu jak wiesz dobrze.
  Demencja finansowo-historyczna to cecha narodowa Polaköw plus milosierdzie Juranda dla Krzyzaköw .
  Cienko to widze .
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 10:21:01
  .
  Yeahhhhh... pöltorej duzej banki odslon miesiecznie???
  Ja nie wierze...
  Ustawke algorytmu plus 19 garnizonöw lysych trepöw-szwejöw porucznik-aktorzyna Riccardo don Koalla zorganizowal potajemnie .
  I to jeszcze na warunkowym zwolnieniu za kaucja wielebnego sedziego Vhuj van Stefana , latajacego Holendra z Amsterdamu .
  Od wolontariatu Spirtyto to byla Matka Teresa tanczaca na rurze *.
  Dwie podstawowe kwestie : honararia dla the best blogeröw by ich praca miala sens i zniesienie banöw wewnatrz kasyna_Leon23, inaczej komunistycznego zamordyzmu ciag dalszy .
  Przyklad - mam zlotego bana u nawröconego kapusia, Czerwonego Dziadka z Cojones , jak orzechy laskowe , i nie moge merytorycznie odniesc sie do belkotu wrrrr notki .
  Ja rozumiem , ze jade po miejscowej bandzie zaplecza kasyna_Leon23
  Ale ,
  i to nie jest ciemne angielskie piwo ,
  tylko Wlasciciel badz Cenzor powinni decydowac kto , kiedy i jak ma pisac przy kazdym stoliku w kasynie .
  Wprowadzenie tych dwöch zasad to wolnosc wypowiedzi .
  Przypadki sporne do roztrzygniecia u wielebnego sedziego z Amsterdamu.
  I wtedy 3 duze banki na dzien dobry plus progresja w przyszlosci do 5-ciu moze 8-iu , nie wiem. Pod warunkiem , ze rzechy serwisu zostana zezlomowane bo muli w Reichu okropnie plus wirusy .
  1.5 mln. miesiecznie to malo , MALO jak krzyczeli ( sic! ) koty do prawdziwych dziadköw na centymetrze wyjscia z woja Lwp .
  W Orzyszu to jeszcze mialczeli przy tym :
  ---Maloooomialllll ...
  Rozczulilem sie na wspomnienia.
  https://www.youtube.com/watch?v=prhgiVxkl04
  Ahojjjj lajbo Leon23...


  * --autor Coryllus .
 • @Max von Stirlitz 11:09:03
  1,5 mln to rzeczywiście jeszcze nie jest szczyt naszych możliwości.

  Co do możliwości banowania przez blogerów to jestem, powiem szczerze rozdarty. Przyznaję Ci rację ale z drugiej strony potrzebni by byli moderatorzy. Inaczej szybko zrobi się ściek. Trolle tylko czekają. A tak to każdy pilnuje swojego podwórka.
  Może jednak zrobię eksperyment przez jakiś czas?...
 • Mr. Spiryto 11:55:22 CCTV Zürich
  .
  Przy odslonach na poziomie 5-12 duzych baniek nie ma opcji wolonatariatu .
  Moderacja jest logiczna , i nie Matka siostra Teresa z Bombaju tylko dobrze oplacani zawodowcy .I sprzet, a nie wrotki do jazdy po wirtualnym lodzie .
  To ma byc USS Zumwalt plywajacy pod polska bandera a nie lajba LEON23- kuter rybacki na sledzie czy leszcze slodkowodne .
  Wersja bardachy napletka igora Jelenia janke GmbH pada na pysk i gdyby nie dotacje juz dawno parch oglosilby plajte .
  Jada na kroplöwkach rzadowych plus propaganda pejsöw , a ci placa jak za zboze w okresie urodzaju .
  Poza tym zakupy , transfery the best , jak w Bayern München , konkursy dla klientöw kasyna_Leon23 z nagrodami cirkaebaut 1000€ plus dziwki...a nie kacik satyry czy gotowania dla dr Antyka .
  I nie eksperymenty Pawlowa tylko profesjonala jazda po bandzie .
  Yeeahhhhhhhh. ..
  Twoje zdrowie ! - 12.31
  8-)))
 • @Max von Stirlitz 12:32:26
  Z wszystkim co piszesz zgadzam się całkowicie. Ale 1,5 to już dość na pewne ruchy (które są już czynione) a za mało na jakieś inwestycje.
  NEon24.pl to w tej chwili 99% wolontariat.

  To tylko głupiemu dupkowi z Gdyni i jego wesołym kolesiom wydaje się, że neon to kilkudziesięcioosobowa redakcja w Alejach (sic!). (niech mi jeszcze poda adres bo może czegoś nie wiem :)
  Prawda jest zupełnie inna ale to nie są tematy do publicznego roztrząsania.
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 13:24:41
  .
  Marynarzyk jest trafiony piorunem przez Hrabine Glorie , miejscowa artystke swiatowej slawy , wiec jego motywy sa czytelne nawet dla niewidomego .
  Zalosny skowyt kundla za zlota medalistka po czempionach, z rodowodem . Nadawanie z portalu Niedojebani jest korzystne , z reszta portalik jest do lykniecia z cala zaloga ,max 50k moze 70k .
  Im wiecej plotek , pomöwien , skandali , procesöw sadowych tym wiecej klientöw na zapleczu kasyna_Leon23 bo tworzy sie pröznia w merdio-mendach .
  O tym juz kiedys gadalismy .
  Wtedy nikt sie nie spodziewal, ze grajdolek Leon23 wejdzie z powrotem na rynek po nokaucie czyli awans z okregöwki do ekstraklasy .
  Nie znam skladu poprzedniego KS Grajdolek LEON23 jednakze mysle , ze obecnie haratanie w gale odbywa sie rezerwami . Jest podstawowy sklad ale do gry potrzebnych jest 22 zawodniköw .

  Naprzöd Janöw ! - 14.10
 • @Max von Stirlitz 14:11:15
  //Wtedy nikt sie nie spodziewal, ze grajdolek Leon23 wejdzie z powrotem na rynek po nokaucie czyli awans z okregöwki do ekstraklasy//

  No niezupełnie.
  Ja się spodziewałem :)))))))))))))))
 • Z dużym smutkiem
  obserwowałem dyskusję w piaskownicy niepoprawnej.

  Taki zbiór kurew internetowych jakie zebrał Gawrion to ze świecą szukać w całym necie.
  Prym oczywiście wiedzie menda usługowa wykopana z NEonu za złodziejstwo i chamstwo a wtórują mu również wykopani maruś, józuś i cyborg.
  Jeśli Gawrion postanowił zatopić niepoprawną piaskownicę to lepszego sposobu nie mógł wymyślić.

  W normalnych warunkach takie śmieci dostałyby w czapę i problemu by nie było. Ale oni korzystają z tzw. "anonimowości". Do czasu.
 • Wazeliniarz z Gdyni na posterunku :)
  //Lub pewien domorosły trybun ludowy, wyjątkowo mierny internauta, popularny w pewnych koszarowych (i jeszcze gorzej...) kręgach, atakujący, serią paszkwili doktora Józefa Targalskiego.
  Nagle ten, co ledwo odwinął onuce i wziął pierwszy prawdziwy prysznic czuje się z pańska i na równi z kimś, co nawet go nie zauważa. Co oczywiście jeszcze bardziej rozwściekla tych naszych domorosłych mędrków.//
  http://niepoprawni.pl/blog/7787/ja-wiem-lepiej

  Oj głupi marynarzyku...
  Targalski zauważa, bądź spokojny.Tylko siedzi cicho bo może mi naskoczyć :))))))))))))))))

  A ty liż tego rowa, może coś wyliżesz :)) Języka sobie nie zwichnij :))
 • Pan Jarek Ruszkiewicz SL 00:14:16 CCTV Genewa
  .
  Niedojebani pierdza cos przy degustacji wytrawnego wina czachojeb , marka handlowa FeldmarszaleK i dobrze , bo kazdy z Polaköw ma prawo möwic to co chce i kiedy chce przy stoliku w kasynie_Leon23 .
  Banowanie sie nie sprawdza vide polemika nawröconego kapusia Czerwonego Dziadka z Cojones ,jak orzechy laskowe, z Lordem .
  Bo co to za polemika ?
  Sam pomysl logicznie .
  Kurtyzana_Nana i kumple dziadka od szklany badz z Resortu versus samotny bialy kiel Lord .
  I robi sie kaszana wolnosci slowa , a 5-8 duzych baniek odslon miesiecznie odplywa w nieznosna lekkosc odbytu .
  Zapomnij .
  Spadek po wymaganym czasie gry do okregöwki bo
  Nikt normalny nie przyjdzie napic sie szklaneczki czarnego na myszach z kelnerem ubranym we frak zamordyzmu .
  Nawet jesli nawröcony kapus jest pomocnikiem w podstawowym skladzie beniaminka w ekstraklasie KS Grajdolek Leon23.
  TW. FILIP - pseudonim artystyczny kapusia-musi znac miejsce w szyku .
  Logiczne dla mnie.
  Kwestia reklamowanego woluntariatu jest bez sensu .
  Kontrakt z zawodnikami i wszystko jasne .
  Marx8888, Zapluty Karzel w Obstrukcji , Mario Olchowik etc. to zawodnicy do gry w B-klasie a nie Bundesligi w jakiej ma grac KS Grajdolek Leon23
  Nie chce sie mieszac do wpuszczania na murawe takich smieci ,kiedy notowania ida w göre .
  Rozumiem ze kaucja wielebnego sedziego Vhuj van Stefana byla wysoka i poruczynik-aktorzyna Riccardo don Koalla jest splukany jak rynna po deszczu ale
  gra w Bundeslidze jest tego warta .
  Dzien dobry - 10.05

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej