Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 18793 komentarze

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL - PiS PO jedno zło!

Dyletancki desant na Niepoprawnych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdy stało sie już jasne, że planowany desant na NE nie może się powieść, nasi szanowni koledzy zagięli (nomen omen) parol na matecznik "prawomyślnej" PiSkownicy - czyli Niepoprawni.pl

 Gdy stało sie już jasne, że planowany desant na NE, przemianowany obecnie na NE0n24.pl z przyczyn merytorycznych nie może się powieść, nowa inicjatywa blogerska pod tytułem "prawy nurt" kuleje, zanim sie rozbrykała na dobre a  Szalomy  nie tolerują harcowników to nasi szanowni koledzy zagięli (nomen omen) parol na matecznik "prawomyślnej" PiSkownicy - czyli Niepoprawni.pl

 
 
 Z portalem tym wiążą sie dla mnie intensywne wspomnienia. To dzięki  strażnikom PiSowskiej moralności spod znaku NP powstał portal polacy.eu.org do którego Ojców Założycieli mam zaszczyt się zaliczać. 
Z sentymentu jednak do niektórych blogerów zaglądam tam czasami bo nigdy nie jest tak, że cały portal jest be. Często wśród ordynarnych agitek partyjnych znajdzie sie jakaś perełka i dla tych perełek właśnie warto przezwyciężyć uprzedzenia.
 
 
 Ostatnio bojowy oddział naszych kochanych "dyletantów" próbuje dokonać desantu na ten wielce zasłużony dla PiSowskiej myśli patriotycznej i jedynej słusznej, trotylowej teorii smoleńskiej, portal.
Wydaje się jednak, że chłopacy o sztuce wojennej mają bardzo mgliste pojęcie. Trudno się dziwić - jeden to znany wilk morski, dorabiający sobie pisaniem głodnych kawałków zwykle o niczym a drugi to trybeus - pogromca kur. W każdym razie postanowili rzucić na kolana "niepoprawnych" starymi i jak to określił jeden z tamtejszych guru, "odgrzewanymi kotletami". Nie wiedzą dzielni nasi bojowcy, że na propagandystów tej miary potrzebna jest nowa, nieużywana amunicja. Inaczej bardzo łatwo zamiast sukcesu czekać może śmiech na sali i prztyczek w nos. No ale nie mnie ich pouczać. To duzi chłopcy i powinni wiedziec na co się porywają.
 
 Na reakcję niepoprawnego betonu nie trzeba było zresztą długo czekać. Pierwszy po uszach dostał kol. marynarz za dwa teksty, które także na NEon24.pl nie zrobily wielkiej furory. Jeden z najbardziej zabetonowanych komentatorów posunął się nawet do wytknięcia naszemu koledze niechlubnej działalności pod notkami niejakiego toyaha. (Dla niezorientowanych spieszę z wyjaśnieniem - toyah to kliniczny przykład narcyza blogerskiego, "odznaczony" niezwykle prestiżową nagrodą Onetu za "najlepszy blog polityczny roku"). 
Cala wymierzona w naszego portalowego kolegę akcja wzbudzila mój szczery niesmak, ale jeśli ktoś porywa się z motyka na slońce to powinien liczyć się z tym, że się poparzy. 
 
 
 Wspomniany wyżej "niepoprawny" posunął sie nawet do takich stwierdzeń -"Nie chciałbym być nieprzyjemny, ale myślę, że nie jesteś najlepszą osobą do akurat takich treści.
Z bloga toyaha pamiętam, że nawet kiedy on Ciebie wprost nazywał durniem, szydził z Twoich komentarzy, kiedy nie reagował na Twoje umizgi, wypraszał Ciebie, Ty i tak wracałeś tak, jak ten co to go drzwiami wywalają, a on się pcha przez okno.
Rzadko kiedy spotykałem się z takim brakiem honoru i godności osobistej.
Nie rób z siebie zatem rycerza, bo każdy kto ma trochę cierpliwości może przestudiować Twoją historię na blogu toyaha i zaręczam, ze nie znajdzie tam nic potwierdzającego tzw. męski charakter.
On pluł Ci w twarz, a Ty to z uśmiechem przyjmowałeś i bełkotałeś brednie, że jesteś uzależniony od jego bloga czy coś w tym stylu.
Toyaha rozumiałem, Ciebie ni w ząb.
Nie wiem, czy w mojej blogowej karierze spotkałem się z podobnym przykładem braku charakteru i służalstwa." 
 
 
 Ja oczywiście potępiam takie zachowanie komentatora i choć to wszystko szczera prawda (sprawdzałem) to nie powinno się tak glanować człowieka tylko za to, że probuje namieszać i zabłysnąć na obcym portalu.
 
 A już szczególnie niesprawiedliwe jest mówienie, że - "Mnie ujadające na mnie kundle (i tylko ujadające, bo nie są nawet w stanie ugryźć) tyleż bawią, co nudzą.
Ataki na portal jednak, to nie przelewki.
Myślę, że Niepoprawni muszą wreszcie wykazać się choćby minimalnym instynktem samozachowawczym i przeprowadzić zarówno deagenturyzację, jak detrollizację.
Inaczej ta swołocz zadusi nas naszą własną tolerancją i... naszym własnym regulaminem.
 
 
Szczerze powiedziawszy, ostatnie zdanie jest do "bulu" prawdziwe...
 
 Jeszcze dalej w swej bezczelności posunął sie sam wspomniany toyah:
"Nie gniewaj się, ale mnie nie przekonałeś. W dalszym ciągu jesteś podejrzany. Teraz nawet jakby jeszcze bardziej.
W ramach swego rodzaju bonusu, wytłumaczę Ci, o co chodzi. Gdybym ja pojawił się na czyimś blogu i od razu na wstępie cały wysiłek włożył w to, żeby wszyscy wiedzieli, że mam 56 lat, mam żonę, troje dzieci, jestem anglistą, nauczycielem - i to możliwe, że najlepszym w mieście - tłumaczem, że za moje poglądy straciłem pracę, że w pewnym momencie w PRL-u odmówiłem współpracy, mimo ze nic mnie to nie kosztowało, a wręcz przeciwnie.
(...) I proszę, nie mów mi o tym, że znam Twoje imię, nazwisko i adres mailowy, i że parę razy wpłaciłeś na moje konto pieniądze, bo to nie ma nic do rzeczy. Dla mnie o wiele ciekawsze jest to na przykład, że jeszcze na początku października kupiłeś u Coryllusa książkę - oczywiście tak, by każdy o tym wiedział - i do dziś - Ty, taki mistrz i wojownik - nie znalazłeś głupich 5 dych, żeby za nią zapłacić."
 
 
Mimo tego nasz kolega marynarz zachował sie z klasą:
 "Z zażenowaniem muszę Tobie przyznać rację.Po tej mojej pracy i tych wszystkich treningach i kursach, jestem strasznie dominujący. Błąd w tym, że ja tego nie wychwytuję i rodzina często mnie karci i sprowadza na ziemię."
 
Mimo tego ewidentnego falstartu będę trzymał kciuki za powodzenie desantu.
 
 Drugi nasz kolega - specjalista od macania NEonowych kur a zwłaszcza kogutow - trybeus, także wyciągnął mocno zużytą procę i próbuje zachwycić niepoprawną publikę sagą o kurniku. Nie zebrał jeszcze tak entuzjastycznych recenzji jak marynarz ale wszystko przed nim.
Ogarnął go jednak pewien niepokój i nie omieszkał zauważyć : "...ja mam hipotezę, że jakis Kogut w przebraniu kaczki przyszedł tu i zgłosił nadużycie...może Kogut Spiryto ??? vel Kogut Pies na Trolle :))) pozdrawiam niepoprawnie"
 
 
Będę z uwagą śledził postępy dyletanckiego blitzkrigu i w miarę wolnego czasu informował o rozwoju sytuacji.
 

KOMENTARZE

 • @
  Kurde ! Teraz wiem kto wyłazi z kurnika przez dziurę w "cziken łajerze",
  sprytnie zamaskowaną osranymi kartonami po pomidorach.
  Za kogo przebiera się śledczy ?! Czy grozi nam IPI (instytut pamięci internetowej) ?
 • @mesa boogie 12:44:36
  Dixi to spirito ? :))
 • @mesa boogie 12:44:36
  No popatrz!!!???

  A ja już uknułem teorię, ze agenci na portalach zaczęli się wymieniać informacjami i prowadzą wspólną akcję.
  Bo przecież nie ulega wątpliwości, że Spirytus jest agentem .
 • @jazgdyni 12:59:51
  Przypominam sobie, że ten dixi to strasznie was wyganiał z niepoprawnych, kiedy padł NE, że niby desant z wsiowego nE... hehhe.. słownictwo zostało...
 • Halo.
  halo szpicel-bródka....
 • @mesa boogie 13:22:34
  ..hłe hłe hłe...podwójny Kogut Agent :))))))))))))..pozdrawiam niepoprawnie
 • @Astra 13:15:02
  ...zobacz, jak się pięknie uwiarygadnia...ani pies by się nie kapnął...na trolle :))pozdrawiam niepoprawnie


  @Bibrus 20:59:42
  Miałeś próbkę "Niepoprawnych".

  Ja i kilku moich przyjaciół walczyliśmy z nimi czas jakis az nas pobanowali. To w sumie dzięki nim powstał portal Polacy.
  Tam rzadzi najgorsza swołocz z hasbary ubrana w piórka katolików pisowskich. Dixi to chyba najgorszy z nich. Tu, NEonie łatwego zycia by nie mieli.
  Ten portal nalezy omijać szerokim łukiem. To już Salon24 jest dużo lepszy.
  Justyna Kowalczyk o Rosji i mediach w Polsce.
  SpiritoLibero 24.11.2013 23:01:16
 • @trybeus 13:30:42
  Powiem ci trybeusie.. rynce łopadają :)
  Jakim człowiekiem trzeba być, żeby tak kręcić.. szpiegować... ubliżać... a na końcu okazać się kim? jak to to nazwać...
 • @Astra 13:38:04
  ja tak myślę...:))...mam portret psychologiczny he he

  http://swiat-obrazkow.pl/obrazy/3/320/swinia_ges.jpg
 • @Marek Lipski 13:35:09
  "Laurka autora Blogu jest piękna i w imieniu portalu niepoprawni.pl na którym nie mam Blogu,serdecznie dziękuję"

  ??????
  Że jak ?
 • @trybeus 13:30:42
  hehhheeheeh

  "Ja i kilku moich przyjaciół walczyliśmy z nimi czas jakis az nas pobanowali."

  Ciekawe co to za koledzy i jaki nick miał Wojtas :) moooże waga? albo wódz albo cep ? :)))))))))))))0
 • @mesa boogie 14:00:05
  Nic do niego nie mam... ale dziwny jakis :))
 • @Marek Lipski 13:58:01
  ..znaczy, że co ...Spiryto cierpi na ..syndrom sztokholmski ??:))))))))


  TĘSKNI??...naprawdę ???? ha ha ha ha:)))))
 • @cyborg 12:23:31
  ...śledczy w Nowym Kurniku jest Kogutem..wychodząc przez "czikenłakera" zamaskowanym kartonami po pomidorach dopina sobie kacze płetwy, na koguci dziub nakłada kaczy , przed Kurnikiem Niepoprawnym podaje hasło..podobne do hasła w filmie "Seksmisja"...po zapianiu "qrwa mać ", otwiera się mu "duckenłajer" pałuje i powraca do Kurnika...he he he pozdrawiam niepoprawnie...

  tak trzeba koniecznie otworzyć Instytut Pamieci Drobiowej :))))
 • Nie dość, że denny bloger,
  to na dodatek histeryk.
 • I co wam biedne żuczki zostało?...
  Widzę, ze w poważnej sile sie zjawiliscie i próbujecie wkslować komentarze na moja skromna osobę.

  Oczywiście instynkt "diletantów" was nie myli.
  Dixi to ja!
  I jeszcze Kuki i Jurand i (po godzinach) Smok G..
  Na Szalomie24 występuje natomiast jako Eli Barbur. To najtrudniejsza rola bo zagrać takiego jełopa to doprawdy sztuka... :D))
  Na niepoprawnych wynagrodzenie biorę ryczaltem za wszystkie postacie.
  Szalom i NEon to osobne projekty więc wicie rozumicie :D))

  No, teraz jak już wszystko wiecie to możemy bawić sie w kurnik dalej :)
 • @gallux 16:33:00
  Fakt :)
  Ale jednak mam wątpliwości co do tego co napisał mesa boogie, że spirito to Dixi. Przecież Dixi to wg mnie pisior a spirito ? Chyba, że tak się przepoczwarza pod wpływem pierścienia atlantów :)))
 • @jazgdyni 12:59:51
  "Bo przecież nie ulega wątpliwości, że Spirytus jest agentem ."

  Jasne! Pana Boga.

  Cale szczęscie, że nie jestem takim d...włazem jak niektórzy :D))))
 • @mesa boogie 13:22:34
  "... i popatrz , nie wstydzi się brać dwa wynagrodzenia :-))"

  Trzy.
 • @Astra 13:38:04
  "Jakim człowiekiem trzeba być, żeby tak kręcić.. szpiegować... ubliżać... a na końcu okazać się kim? jak to to nazwać..."

  Jakim nędznym blogerem trzeba być, żeby kasować wlasną notkę w obawie przed ośmieszeniem :D)))
  W sumie jak ktoś stara się być złośliwy to powinien mieć troche wiecej wiedzy bo łatwo sobie strzelić w kolano, prawda?
 • @Astra 13:57:08
  "Ciekawe co to za koledzy i jaki nick miał Wojtas :) moooże waga? albo wódz albo cep ? :)))))))))))))0"

  No cóż... Jak cep (a własciwie cepka) to ty sie teraz zachowujesz :)
  Pan Wojtas zawsze występował pod swoim prawdziwym nazwiskiem.
 • @Marek Lipski 13:58:01
  Ma pan rację z tą reklamą.
  Mi aż serce rośnie jak widzę tu, na NEonie24.pl intensywną akcję marketigową prowadzoną przez zjednoczone sily katolicko-syjonistyczne na rzecz Pana Wojtasa. A obiecują jeszcze, że wyjdą z ta bezcenną reklamą na cały Internet :D)))
 • @trybeus 14:23:34
  "...dopina sobie kacze płetwy, na koguci dziub nakłada kaczy , przed Kurnikiem Niepoprawnym podaje hasło.."

  Co ty... Takie metody to przeżytek. Teraz są bardziej wyrafinowane :))
 • @night rat 15:30:30
  "...a wikileaks chce zamieścić te wybrzebane ploty."

  Jakie ploty?
  Zapodać linki ? W necie nic nie ginie...
 • @gallux 16:33:00
  "Nie dość, że denny bloger,"

  Jasne, i położył Bibułę...
  :D)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @Astra 16:40:58
  "Chyba, że tak się przepoczwarza pod wpływem pierścienia atlantów :)))"

  To nie przypadek, ze mam ich ze 30... :D)))
 • @SpiritoLibero 17:07:32
  ...siu, siu, siu Kogucie Spirytusku..już dobrze jesteśmy (wszyscy) popatrz , nawet Gallux przyszedł, żeby cię uspokoić, bez histerii...spokojnie...już będzie dobrze, już nigdy nie opuścimy Nowego Kurnika...ajm promys :)))
 • @gallux 16:33:00
  ...hej Gallux, fajnie Cię widzieć ...:)))
 • @trybeus 17:16:58
  O to się nie martwię :D))

  Trzymacie sie NEonu jak pijani płotu.
  Bo też gdzie wam bedzie lepiej ? Hłe Hłe Hłe
 • @SpiritoLibero 17:20:18
  http://www.youtube.com/watch?v=a1VZBMmnVns
 • @trybeus 17:17:49
  Sie ma Zdesantowany Kogucie!
  Ta radość, z jaką nas tu wita SL, napędza mnie co rano:-P To lepsze niż kawa Tchibo hi hi hi Lubię kiedy idą mu bańki nosem.
 • @trybeus 17:16:58
  Nigdzie nie odchodźcie, bo spirito ma syndrom sztokholmski hahhhaa
  pokochał Was z nienawiści hahhaaa.
  Rozgdakał się niesamowicie... zamiast za zaszczyt poczytać sobie iż ktoś go wziął za Dixi hehhee.... a już myślałam że jakiś nawrócony pisior z niego... hehhe
 • @trybeus 17:40:52
  Pokazał się w końcu nasz podwójny agencik. Widać naradę mieli w powiecie.
  Chłopina zagryza wargi i miota się jak płoć na haczyku.
  Bidulek - zdekonspirowany.
  Teraz będzie trudno o nowy portal dla naszego Guci, jak go już dobrze znają na s24, NP, Neo24, PN, L, WrC i jeszcze parę.

  Trzeba będzie panie Spirytusie zatrudnić się za kanara w WZT.
 • @Gizmo 18:00:00
  Ty jesteś lepszy w te klocki, powiedz czy ten po prawej, to nasz Spirito?
  http://www.youtube.com/watch?v=W6DmHGYy_xk
 • @Astra 18:17:08
  ...popatrz, a jednak tęsknił ...hłe hłe hłe...pozdrawiam niepoprawnie

  ps ...nie ruszam stąd swojego kupra...never!!!! :)))
 • @gallux 18:18:57
  :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20130306110061/video-game-championship-wrestling/images/9/94/Daniel_Bryan_YES.gif
 • @trybeus 18:26:44
  Trybasiunie!

  My som tuta przyspowane koguty!!!

  Żaden spiruuuuutus nam nie zaćwirka.

  Tutaj właśnie przypominamy spirytowi miniony dzień

  http://youtu.be/JluteDCfjVM
 • @jazgdyni 18:48:58
  A oto Proszę Państwa spot reklamowy Spirytusa.
  Zwracam uwagę na bliskie powiązania z lubelskim Polmosem, gdzie siedzi jego przyszywany śwager ten co pali kota.

  http://youtu.be/6lzkEkeadmk
 • @trybeus 18:22:24
  Never !!! nie ruszajta się nigdzie... bo co się z nim stanie ?
  A zauważ ile ma do powiedzenia :))))

  http://www.youtube.com/watch?v=o1eHKf-dMwo
 • @trybeus 18:26:44
  No gdzie znajdziesz lepszy kombajn do zbierania kur po wioskach ? No gdzie.
  W dodatku pędzony pędzonym!
 • To może ja napiszę …
  Ja wiem i wszystko rozumiem, bo też jestem uzależniona od portali społecznościowych, jednak …
  Czytam sporo, (i czasami coś gdzieś napiszę, bo nie mam swojej strony www.), a z tego czytania wychodzi mi, że blogerzy to wszędzie takie same Nicki, jak twarze naszych posłów, senatorów, rządu, nierządu – ciągle ci sami, tylko, że zasiadają na przemian raz tu, raz tu.

  Z tego wniosek, że blogerów w naszym społeczeństwie jest tylu, co i wyżej wymienionych posłów i senatorów, którzy na zmianę pełnią rządowe funkcje.
  Czyli blogerzy, to promil społeczeństwa, które zasiada przed komputerem.

  Ja wolałabym na jednym portalu czytać jedną z ważnych dla mnie osobowości, a na drugim – inną, tez ważną dla mnie.
  Tak, jak w jakimś sensie podzielili się dziennikarze.
  Wtedy wiem, kogo chcę czytać dłużej, kogo tylko raz.

  To moje indywidualne preferencje, odnośnie serwisów blogowych i nie musicie się z nimi zgadzać, jednak przemyślcie moje wrażenia po czytaniu Waszych tekstów, które przypominają mi taniec ‘posłów, senatorów i ministrów’, którzy raz w jednym, raz w innym entourage'u, który nazywają sobie „prawą stroną” z jej odmianami, kłócą się i walczą o ‘mojszą’ prawość.

  Stanowicie tu tyle prawości, że płakać mi się chce, kiedy myślę o moim pojęciu prawości, (że to ludzie z pasją, szlachetni, uczciwi, przyzwoici, sprawiedliwi, lojalni, etyczni, porządni prawdomówni, prostolinijni, niesprzedajni, fair, zacni, dobrzy, honorowi, rycerscy, wielkoduszni, twórczy …)

  Aktywnych Blogerów jest coraz mniej, bo ci ewentualnie nowi, którzy chcieliby dołączyć w różnych serwisach, są przerażeni Waszymi walkami i plotkami między jednym serwisem a drugim.

  Obrażeni z jednego serwisu, atakują siebie nawzajem na drugim i odwrotnie.

  Ci, którzy zarzucają obmawianie ich po opłotkach, robią to samo, co robi teraz autor tego artykułu, czyli atakuje tych, przecież nielicznych Blogerów w Necie, że piszą u ‘konkurencji’.
  I, że piszą źle. Nie po myśli. Coś tam krytykują.

  A on sam robi to samo.
  Atakuje dyletantów, że zagrażają integracji czegoś tam nieokreślonego, bo dwóch z nich pisze też w innych serwisach źle o tym (jego) serwisie, którego on własną piersią bronić będzie do utraty palców swych.

  Widzicie tę paranoję?

  Autorze, robisz to w jakimś odwecie?

  Kiedy zatrzymacie się w tej wzajemnej nienawiści?
  Czy nie mogłoby kiedyś wreszcie być tak, że Bloger (Człowiek) Blogerowi (Człowiekowi) będzie bratem?
 • No proszę, jak się "diletanty" rozgdakały :D)))
  Wprost serce rośnie na wasz widok. Syndrom sztokholmski w całej krasie.
  To już wszyscy czy brakuje kogoś?

  Ale "nieformalnego przywódcę" to sobie zmieńcie bo ten chwały wam nie przynosi, niestety...
  Może Gallux ?
  Aha... I koniecznie załatwcie jakies korepetycje dla Astry. Żeby wiecej ze wstydu nie musiała notek usuwać :))

  A na razie przyglądajcie sie, czytajcie mądre notki wybitnych blogerów to może częśc z was wyjdzie na ludzi. Trudna sprawa ale może akurat ?... :D))))))))))
 • @jazgdyni 18:48:58
  ...PYSZNE...TYPOWE...

  http://www.youtube.com/watch?v=Z64xBi0flfk
 • @jazgdyni 18:59:33
  A co tam marynarzu u toyaha słychać ? Dalej wracasz z jego bloga z brązowym językiem czy już nowego idola znalazłeś ?
 • @SpiritoLibero 19:50:35
  Nie wstydzę się żadnej z moich notek :) ale Tobie poradzę.. daj se siana bo nie tylko siebie ośmieszasz ale cały neon ...
  Hahhhaaha a te mundre notki to pewnie Twoje i Wojtasa hahhha
  Tak sobie spójrz na prawą stronę, tam są Twoje notki... same nawalanki...
  Wybitni blogerzy hahhhaaaa idź się prześpij choopie :)))))
 • @mesa boogie 19:29:43
  Wypisz, wymaluj nasz spirito.. hahhhaaa
 • @Astra 19:58:43
  Uuuuuuuuuuuu. Już się spłakałem... Ze śmiechu :D)))))))))

  O czym ty laluniu mowisz? Ledwo 3 zdania potrafisz sklecić a chcesz innych oceniać ?
  Wujek gugiel jakoś oszczędnie wypowiada sie o twoim dorobku. Zreszta innych "diletantów" też :) Więc to ty daj sobie siana, baby :D)))

  No chyba, ze chcesz się licytować ? Hłe Hłe Hłe

  PS. Spojrzałem na prawą stronę i widzę same merytoryczne notki z ożywioną dyskusją. Was tam nie ma ale to zrozumiałe. Jak ukaże sie coś mądrzejszego niż kurnik albo "jaja" to diletantów ze swieca nie znajdziesz. Nie dorastaja do poziomu :D))))

  Postudiuj Romantyków, żebys więcej takiej zenady nie robiła.
  Albo przyślij mi notkę przed publikacja, to ci sprawdzę :D)))
 • @mesa boogie 19:29:43
  ha ha ha ha ha ...:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Marek ...de best of spiryto :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • Bawicie się jak przedszkolaki pisząc takie pierdóły
  A kiedy jeden z drugim był ostatnio na strzelnicy ? Aa ?

  Jak przyjdzie co do czego to Ojczyzna będzie miała z was tyle korzyści co z bździn w śmietanie.

  Ja bym was wszystkich k. przeczołgał. @#$%&^*!!!
  Zaraz by wam się priorytety naprostowały.
 • @InaMina 19:40:54
  Bardzo zdrowe podejście. Ja piszę w sumie w dwóch miejscach, na przedruki nie mam wiekszego wpływu ale dopóki podają źródło jest ok.

  Ale to co mnie mierzi najbardziej to pisanie źle o portalu, do którego ma sie pretensje, poza nim. Obgadywanie, obsmiewanie i snucie niedorzecznych oskarżeń. A w takim zachowaniu celuja krytykowani przeze mnie blogerzy. Zachowują się po szczeniacku i ja nazywam to po imieniu.

  Nienawiść ? Nie znam tego uczucia.

  Pozdrawiam
 • @Ptasznik z Trotylu 20:15:10
  E tam... Mów to do dzieciaków. Im zabrano tę możliwość.
  Ja jeszcze z kałachem sobie poradzę :)
 • @SpiritoLibero 20:26:14
  A z cięższym sprzętem ? (UWAGA ! WYRAZY !)

  http://www.youtube.com/watch?v=1ajkgIfEm2Q
 • :))
  Ale żeby Dixi okazał się Spiritem? Na to nawet, by nie wpadli Stirlitz razem z Brunerem i Klosem oraz z kapitanem Żbikiem. :))))

  Ale trzeba wam przyznać Dyletanci, że macie kogo naśladować i do kogo równać, ponieważ Dixi to w zasadzie alter ego Minda i Randżera razem wziętych.

  Dixi to dopiero kołtun oraz potrójny agent agentury...

  http://www.youtube.com/watch?v=BH06upjmkDA
 • Z "niepoprawnych"
  "...Jestem absolutnie pewny...gdyby Dixi pisał również na NE,
  to taki Spirytusowy czy Wojtas , nawet by nie pierdnęli-"

  Zapraszam Dixiego, serdecznie :D))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @Ptasznik z Trotylu 20:31:49
  Jakies gąsienicowe okazy też by sie nadały :)
 • @Paweł Tonderski 20:34:03
  "Ale żeby Dixi okazał się Spiritem?"

  Nie docenia Pan, Panie Tonderski przenikliwości diletantów...

  I jak tu teraz żyć?...
 • @SpiritoLibero 20:39:49
  Tak, tak, zaprasiamy, zaprasiamy, jeszcze wilka i Kukiego, oraz tego z widłami, i huna rozpruwacza. :)))))))))
 • @SpiritoLibero 20:42:00
  http://www.youtube.com/watch?v=TLUcAWDCcpE&feature=youtu.be
 • @Paweł Tonderski 20:42:43
  Co Pan... Oni są mocni tylko w gębie i w kupie.
  Jak ci tutaj, diletanty :D)))))))))))))

  Zobacz jak zjawili sie w komplecie. Pojedynczo każdy ma pietra.

  Ale przynajmniej mi statystyki poprawią bo przez newsy troche mi spadly... :))
 • @SpiritoLibero 20:24:25
  Nazwę po imieniu moją wypowiedź.
  Zachowałeś się tak samo, jak ci, których krytykujesz, w świetle tego, co czytałam tu i ówdzie.
 • @gallux 20:45:18
  Widzę, ze dużo uwagi poświęcasz mojej skromnej osobie, miło, miło.
  Nie licz jednak na wzajemność.
 • @gallux 20:45:18
  Gallux a kiedy nakręcisz jakiś filmik ze sobą samym w roli głównej?
 • @InaMina 20:49:52
  To prawda... człowiek chamieje obcując z takimi typkami.
  Czytałaś ich popisy poza NEonem ?
 • @gallux 20:45:18
  he he he ...jakby ściągli te gustowne sweterki i ktoś by im linkę zrzucił..to kto wie ...debel CP :))...pozdrawiam niepoprawnie
 • @SpiritoLibero 20:52:24
  Gallux już się żegnał, Muni również, marynarz z Gdyni także i wracają jak te bumerangi bojowe. :)))))

  W następnym odcinku Gallux powie:

  http://www.youtube.com/watch?v=2q1T53oUM9g
 • @trybeus 20:57:50
  "...ściągli..." ŁoMatko... Po jakiemu to?

  A co ci sie nie podoba w moim sweterku ? Juz trzeci raz o tym wspominasz.
 • @Paweł Tonderski 20:57:56
  Przecież mówilem, trzymają się jak pijani płotu.

  Okazuje się, ze portalik spijaczy z dziubków nie może zafunkcjonować. A nikt tak naprawdę ich na dłuższą metę nie zniesie. Nawet "niepoprawni".
  Tylko za jakie grzech na nas spada taka kara ?...
 • @SpiritoLibero 20:52:24
  Mam nadzieję, że ci się podobało. Kto wie, może zostaniesz gwiazdą YouTube, będziesz miał klikalność, na której tak ci zależy:-) Tam jest taka kategoria "10 największych ***** Internetu".
 • @SpiritoLibero 20:13:22
  Sam sobie studiuj bo to Ty sie tam ośmieszyłeś :)))

  Z drugiej strony, to Ty bezczelny jesteś... naplułeś na porządnych ludzi i fajny portal na którym pisuje wielu tutaj publikujących.
  Rzucasz jakieś insynuacje na niepoprawnych... Opara ci kazał pluć na inne portale ? ... Wojtas, na którego geniuszu się nie poznali ?
  A kiedy robią z ciebie głupka to się dziwisz i dostajesz białej gorączki... śmieszny i żałosny jesteś ...
 • @Paweł Tonderski 20:42:43
  https://www.youtube.com/watch?v=-yI0VREh0kA
 • @gallux 21:05:30
  Na klikalności mi nie zależy. O to nie muszę dbać :D))

  Ale tobie by sie trochę przydało, nie ?

  Jak będziesz częściej pojawiał sie na moim blogu (możesz nawet niewiele pisać, lepiej nie zdradzać sie z ignorancją) to może cię ktoś w końcu zauważy?
 • @SpiritoLibero 20:54:06
  Czytam sporo i na moje nieszczęście chyba za dużo.

  Chcesz powiedzieć, że z kim przestajesz, takim się stajesz?

  To przestań przestawać z 'nikczemnymi' serwisami , a staniesz się takim, jakim jesteś.

  Jaki jesteś?
 • @SpiritoLibero 21:01:18
  ..nie no..sweterki gustowne...nie mam zastrzeżeń:))))))))))))))))
 • @InaMina 21:12:31
  W sumie, to niepotrzebnie pytam "Jaki jesteś SpirytoLibero?", bo zmykam i nie przeczytam Twojej odpowiedzi ...
 • @gallux 21:11:29
  No ci aktorzy akurat wiedzą to najlepiej zwłaszcza Gajos. :)))))

  https://www.youtube.com/watch?v=wCIGZWS9I1s
 • @Astra 21:10:03
  A kto ze mnie "zrobił głupka"?
  Ty czy moze twój "nieformalny przywódca" d..właz?
  A swoją notką wyszłaś na bardzo nierozgarnietą. To przyzna każdy, kto tam zajrzał. Na (twoje) szczeście na twój blog niewielu zagladu wiec sprawa przemknęła chyłkiem.
  Słowacki był prawdziwym wieszczem i prawym Polakiem. A ty chciałaś przedstawić go jako watykańskiego piewcę. Wrzucę tutaj linka do tej super notki, niech każdy przekona sie jaka dałaś plamę.
  http://astra.neon24.pl/post/102156,polska-racja-stanu-wg-slowackiego

  "...naplułeś na porządnych ludzi i fajny portal " Ten "fajny portal" trochę wiecej uwagi poswięcał NE. I to wcale nie w superlatywach.

  "Opara ci kazał pluć na inne portale ?"
  Mi nikt nic nie może "kazać" Jeszcze nie dotarło ?

  "A kiedy robią z ciebie głupka to się dziwisz i dostajesz białej gorączki."
  Tiaaa? :D))
  Słusznie zauważyłas - "robią", ale kiepsko im to wychodzi. Ja osobiście przyjmuje to jak bzyczenie muchy. Zawsze można wziąć packę...
 • @trybeus 21:12:44
  ".nie no..sweterki gustowne...nie mam zastrzeżeń:))))))))))))))))"

  To cieszę sie :)

  A swoją drogą zastanawia mnie twoje szczególne zainteresowanie częściami męskiej garderoby... Gdyby to jeszcze Astra/Patria.
  Hmmm... :D))))))))))))))))))
 • @SpiritoLibero 21:26:20
  ..masz pozdrowienia od "niepoprawnej hasbary"..pono mają korespondencję z tobą, ześ dupa nie waleczny...zrobiłeś z siebie niepoprawnego menczennika (wirtualnego)..:))

  ...wszelkie komenty i inne mądrości Uwolnionego Ducha z Gorzelni gną me kolana w niemym hołdzie i każą mi świadczyć, iż zaprawdę Mędrcem ci On jest podobnym innym Rebe tegoż PiS-Kosher portalu, i hańbą jest dozgonną, iż tutejsi Rebe nie uczynili Go primusem-inter-paresem tubylczego Kahału, gdy czas, wola i intencje szczere były'k'temu. Na co Kwity spisane gdzieś bytują pewnie, jutrzenki czekając...

  Takoż wnoszę Twej łaskawości, abyś Zaszczyt mnie robakowi w pyle i prochu uczynić raczył, i jakożem niegodny registrować się na Neonach światłych, cobyś rzekł ode mnie "szalom" Duchowi Uwolnionemu ode mnie, i że pamiętamy, i że zwoje posiadamy, co chce mieć wiadome, zwłaszcza zas jak to Komilitoni Jego z tutejszymi wojowali... ha!

  szalom oraz sincerely...

  Rebe Hun (hasbara commando) ;P
 • @trybeus 21:37:54
  :)

  No to napijmy się za wasze zdrowie w nasze gardła. :)))))))))
 • @trybeus 21:37:54
  Podziękuj Rebe Hunowi ode mnie :D)) Zawsze mile widziany na NEon24.pl
  On i jego pobratymcy (no... może Kukiego i Juranda zostawić w domu, oni nawet do baaardzo liberalnych standardów NEonu nie pasują).

  " ześ dupa nie waleczny...zrobiłeś z siebie niepoprawnego menczennika (wirtualnego)..:))"
  :D)))))))))))))))))))))))))

  Tia... Dla mnie nawet ban im był mało. IP nawet zablokowali. Tacy "niepoprawni". żenada.pl
 • @SpiritoLibero 21:23:54
  Ale proszę bardzo, zapraszam wszystkich :)
  Ten post był szybką odpowiedzią na wynurzenia Twojego kumpla Wojtasa:
  http://cygnus.neon24.pl/post/102152,polska-racja-stanu-wg-norwida
  Nooo tam to jest dopiero dyskusja na poziomie... czemu się nie wpisałeś specu od romantyzmu ?? :)))) bałeś się, że cię Wojtas zbanuje :)

  Wszyscy wiedzą, że odkąd nosisz swój pierścionek, to ci Kościół stoi kością w gardle :) więc napisałam wiersz Słowackiego do Matki Boskiej i o co loto hę ...
 • @Astra 21:49:57
  A po co? Tak sie sklada, ze te tematy juz dawno przedyskutowałem z Panem Wojtasem.

  A nie trzeba być "specjalistą od Romantyzmu", żeby wiedzieć, ze Słowacki PRS widział jak najdalej od Watykanu. A ty, zdaje sie, chciałaś zasugerować coś zupełnie innego. Klasyczny strzał w kolano. (dlatego usunęłaś notkę, laluniu)
  I nie jest istotne ile jeszcze inwektyw napiszesz pod moim adresem. Każdy może przeczytać i ocenić :D))

  Słowacki napisal doslownie:

  "Krzyż twym papieżem jest - twa zguba w Rzymie!"

  i dalej:

  "Tam są legiony zjadliwe robactwa:

  Czy będziesz czekać, aż twój łańcuch zjedzą?

  Czy ty rozwiniesz twoje mściwe bractwa,

  Czekając na tych, co pod tronem siedzą

  I krwią handlują, i duszą biedactwa,

  I sami tylko o swym kłamstwie wiedzą,

  I swym bezkrewnym wyszydzają palcem

  Człeka, co nie jest trupem - lub padalcem."

  Jakoś to nie pasuje do twojej tezy, prawda ?
 • @Astra 21:49:57
  Z jednym co napisałas muszę zgodzić sie bezwzględnie :

  "@Mind Service 02:41:46
  Był nie tylko wieszczem, ale również patriotą i chyba bezbłędnie rozumiał Polską Rację Stanu... nie uważasz :) ?
  nadużycie link skomentuj
  Astra "

  Podpisuję sie ręcamy i nogamy :D)))
 • @SpiritoLibero 22:01:57
  Właśnie o to chodzi,że tylko tyle zauważyłeś z jego poezji... tylko to co chciałeś... a przecież te słowa Słowacki wkłada jedynie w usta swego bohatera Beniowskiego.
  Za to wiersz do Bogurodzicy już ci nie pasuje co ?

  "A po co? Tak sie sklada, ze te tematy juz dawno przedyskutowałem z Panem Wojtasem."
  Co Ty powiesz, no to podziel się z nami swoimi przemyśleniami... należysz do PRS i co? nie chciałeś oświecić innych w temacie Norwida ?
  hahahahha kręcisz jak zwykle atlancie :)))
 • @SL
  Autorze, zauważyłem ,że jeszcze długa droga przed Tobą. zgodnie z definicją Gandhiego jesteś w jej połowie.
  Na razie wszyscy się z Ciebie śmieją.
 • @SpiritoLibero 22:04:12
  ...no pacz:) Spiryto, cobyś ty bez tych diletanti zrobił...marnym pyłem byś był...pacz:), znów 100 komentów i (prawie)tysiąc odsłon...wdzięcznym bądź, wiem, że tęskniłeś ...no to jesteśmy :)))))))))))))))
  ..nie kąsaj dłoni, która ....ech zrozumiesz to kiedyś :)))..wbrew sobie (menczennik he he) muszę tutaj stacjonować, żebyś nie czuł się samotny , ha ha ha:)) pozdrawiam niepoprawnie
 • @prawi co wiec 22:11:54
  ..ej , faktycznie :))), to dopiero połowa drogi Spiryta...ja tam walki nie podejmę ...niech się zatrzyma w połowie :)))...pozdrawiam niepoprawnie
 • @Astra 22:10:42
  "Za to wiersz do Bogurodzicy już ci nie pasuje co ?"

  Bardzo mi pasuje. Tak samo jak słowa, które "włożyl w usta swego bohatera Beniowskiego". To były poglady Slowackiego, które calkowicie podzielam.
  Zwłaszcza te : "Krzyż twym papieżem jest - twa zguba w Rzymie!"

  "Co Ty powiesz, no to podziel się z nami swoimi przemyśleniami...

  Nie mam takiego zaciecia pedagogicznego jak Pan Wojtas. On lubi nawracać maluczkich, ja niekoniecznie :D))

  "należysz do PRS i co? " Należysz? A co? To jakieś nowe ugrupowanie na NEon24.pl ? Nie pamiętam, żebym sie gdzieś zapisywał.
 • @trybeus 21:37:54
  Może rzeczywiście Spirito, to ich agent, znaczy hasbary niepoprawnej? Trzeba o to zapytać się pana Eugeniusza. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @prawi co wiec 22:11:54
  A ci "wszyscy" to ty i inne diletanty?

  :D))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @trybeus 22:13:01
  A stacjonuj sobie na zdrowie !

  (Tylko bossa zmieńcie. Ten taki jakiś... :)

  PS. Może specjalnie dla ciebie zrobimy jakas rewię mody?
  Męskiej :D))))
  (bielizna też cię interesuje?)
 • @prawi co wiec 22:11:54
  PS. Ale w sumie możesz mieć nawet rację... Ghandi był wielkim człowiekiem :))
 • @SpiritoLibero 22:19:24
  ..oprócz Tonderskiego, to wszyscy he he ...
 • @Paweł Tonderski 22:18:58
  ..obawiam się, że Telewizja Narodowa w takich okolicznościach zamyka oko (kamery), albo gryzie prosiaka, albo popija cytryńcówkę:) pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 22:24:39
  No i super!
  Dobrze wiedzieć, że jestem na scieżce Ghandiego :D))
  Korzystaj z okazji, że jeszcze mam ochotę z tobą rozmawiać :)
 • @SpiritoLibero 22:18:06
  On lubi nawracać maluczkich... tak ?
  No to niech cię nawróci... bo widzisz Norwid był nie tylko wspaniałym poetą, ale również katolikiem.. tak że ni w ząb do tej wojtasowej cywilizacji nie pasuje :)))
  Przekaż mu to...
  Z życiorysu o Norwidzie :

  //Cyprian Norwid - po kądzieli (matka Ludwika zmarła kiedy miał trzy i pół roku) krewny Jana III Sobieskiego - przez całe sieroce, trudne, tułacze życie dzielący się Dobrą Nowiną, w sześćdziesiątym drugim roku życia, przeszedł do wieczności w wigilię Bożego Ciała i liturgicznego wspomnienia Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.
  Papież, błogosławiony Pius IX, 7 maja 1848 roku udzielił Cyprianowi Norwidowi odpustu zupełnego w chwili śmierci, dla niego osobiście i dla pięćdziesięciu innych, wskazanych przez niego osób. (miłość i szacunek Norwida dla papieży, Rzymu, a dla Piusa IX szczególnie, to temat na oddzielne opracowanie)
  Staraniem Jana Pawła II w 2001 roku, w 180 rocznicę urodzin Norwida, umieszczono na Wawelu urnę z ziemią ze zbiorowej mogiły, w której poeta był czasowo pochowany ("...żałuję tylko, że być może, iż nawet grobu mego mieć nie będę tak, jak prosiłem o to mych przyjaciół." - pisał w 1853 roku (12)) Podczas audiencji dla przedstawicieli Instytutu Dziedzictwa Narodowego Papież powiedział m.in.: "Cyprian Norwid pozostawił dzieło, z którego emanuje światło pozwalające wejść głębiej w prawdę naszego bycia człowiekiem, chrześcijaninem, Europejczykiem i Polakiem" (7)
  Czy korzystamy z tej pomocy?//

  Zapytaj go hehhe
 • @Astra 22:30:35
  "... bo widzisz Norwid był nie tylko wspaniałym poetą, ale również katolikiem.. tak że ni w ząb do tej wojtasowej cywilizacji nie pasuje :)))"

  A co ma piernik do wiatraka?
  Tobie radzę raczej przeczytać dokładnie (najlepiej kilka razy) to co napisał Pan Wojtas, zeby wiedzieć, że nie neguje Chrystusa, Ewangelii i Matki Boskiej.
  A Watykan? To wymysł ludzki, żeby trzymać w ryzach maluczkich i przy okazji pławić się w luksusach. Wolisz wierzyć w hierarchię zamiast w Ewangelię?
  Twoja sprawa...
 • @Astra 22:30:35
  Ale może byś skomentowala slowa Slowackiego ? (oczywiscie te włożone w usta Beniowskiego).

  Czy tak daleko twoja wiedza nie siega?
 • @SpiritoLibero 22:37:13
  ...wojtas bredzi...jestem pewny, że sam go nie rozumiesz...:))), nawet nie komentujesz u niego, tylko zaganiasz mu ...owieczki :))))
 • @trybeus 22:45:30
  "jestem pewny, że sam go nie rozumiesz...:))), nawet nie komentujesz u niego, tylko zaganiasz mu ...owieczki :))))"

  Jeśli powiem, ze rozumiem to ty i tak będziesz bredzil swoje, wiec po co?

  Ale nie oczekuję od ciebie takiej lotności, żeby zrozumiec Pana Wojtasa.
  Wszak twoją specjalnościa jest macanie kur. I kogutów :D)))
 • @SpiritoLibero 22:57:30
  ..taaa...a twoja specjalizacja to macanie Kogutów i Kur, które wyjdą beztrosko i bez pozwolenia poza ogrodzenie Nowego Kurnika...wal się na dziób...właź na swoją grzędę i ...dobranoc...wszyscy jesteśmy z powrotem ..więc bez stresu :)))) EOT

  ps macaj wojtasa, bo coś mi się wydaje, że chce wyruchać pogańskich Kuraków :)))he he he ...

  http://www.youtube.com/watch?v=LTNrG_gzeqI
 • @trybeus 23:13:55
  Co do kur (a zwłaszcza mlodych kurek) to pełna zgoda :)))
 • @trybeus 23:13:55
  PS. Następnym razem wystąpię w innym sweterku.
  Wolisz w serek czy w szpic? :D)))))))))

  A Pan Wojtas jak ma się odziać?
 • @SpiritoLibero 23:19:35
  Gwoli wyjaśnienia:
  z Niepoprawnych zostałem wyrugowany w sposób świadomie chamski przez Kukiego.
  Tyle, że było to dzieło wspólne.
  Pomyłkowo zapewne otrzymałem maila , gdzie redakcja opisywała jakich metod użyć, aby mnie usunąć.
  Są to teksty, które pozwoliłyby mi wytoczyć im proces. Zachowałem w pamięci komputera całość.
  Niemniej - zażądałem w tej sytuacji wykasowania moich notek i usunięcia bloga.
  Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

  Dla uwagi. Byłem na spotkaniu z okazji 1 rocznicy tego portalu. To było w Wawrze, nad Świdrem w domu p. Sikory (posłanki).
  Był na tym spotkaniu Macierewicz.

  Odnośnie coryllusa i toyaha. U Tojaha jestem zbanowany. U coryllusa też (chyba).
  Kiedyś wyśmiałem opis Toyaha z jego obecności na jakiejś miesięcznicy Smoleńska.
  Naskoczyli na mnie obaj (coryllus i toyah). Ale oni to co najwyżej średnia klasa.Czyli jak krakowskie przekupki wobec warszawskiej - skończyły się argumenty to mnie zbanowali.
  Forum Żydów Polskich też.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:35:33
  O NP już mi się nie chce, szkoda klawiatury :)

  Toyah i coryllus to dwa blogerskie cymbały, ktore bazują jedynie na tzw. lekkim piórze. Substancji tyle co kot napłakał.
  Toyah jak pamiętam, obraził sie na Szalom bo nie dawali wszystkich jego notek na 1 SG. Po onetowej nagrodzie szajba mu odbiła.
  Oczywiście mam bana u obydwu :)
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:35:33
  Ale coś wataha zniknęła :)

  Posmęcili, posmęcili i się zmyli.
  Z podkulonymi ogonkami :D))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej